Zasto muskarci Beograda postaju toooliki pederi?????? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Jelena_rFsB

Zasto muskarci Beograda postaju toooliki pederi??????

Oceni ovaj blog
Shetam se ja danas po Knezu sa drugom....I buljim u ljude

Narawno, dewojke sam vec nawikla da budu obucene u uske farmerke , zlatne patike, kratke jakne sa krznenom kapuljacom i kacketima....i narawno sa ispeglanim plawim kosama....

Ali decaci???

Tek sam danas provalila da decaci mojih godina (16-17) i stariji su POTPUNO ODLEPILI
****** poceli i oni da nose zlatne patike!!!! I jakne sa krznom...samo shto ne pocnu sminku da stawljaju!!!!

Shta se dogodilo sa onim opushtenim frajerima, koji idu u trenerkama i normalnim patikama, i koje boli ku*ac za swe???? Swe manje ih ima! :???:

majke mi, svet je otisao u tri lepe, i mi zajedno sa njim....

Pošalji "Zasto muskarci Beograda postaju toooliki pederi??????" na Facebook Pošalji "Zasto muskarci Beograda postaju toooliki pederi??????" na Google Pošalji "Zasto muskarci Beograda postaju toooliki pederi??????" na My Yahoo! Pošalji "Zasto muskarci Beograda postaju toooliki pederi??????" na Live Pošalji "Zasto muskarci Beograda postaju toooliki pederi??????" na MySpace Pošalji "Zasto muskarci Beograda postaju toooliki pederi??????" na Twitter Pošalji "Zasto muskarci Beograda postaju toooliki pederi??????" na Digg Pošalji "Zasto muskarci Beograda postaju toooliki pederi??????" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
  1. DJM (avatar)
    Urban Haos...
    Kool, a?
  2. Jelena_rFsB (avatar)
    ma uzas...
  3. MirjanaZ (avatar)
    trenerke u teretane!
  4. svetolik trpkovic (avatar)
    pih pa nisam seljak da idem u trenerci po carsiji mora bre da se drzi neki nivo :lol:doduse ne bi mi padalo na pamet da nosim jakne sa krznom ,spicaste patike i uzane izbledele farke ,ondak mozda i bolje trendza :mrgreen:
  5. Banshee (avatar)
    pa dogodila im se tranzicija i poremecaj sistema vrednosti,mislim ne samo njima nego i njihovim vrsnjacima.
    ja nikako da tacno utvrdim gde je to puklo al definitivno se negde u mikro-mozgovima nesto desilo.

inace ko sto ne volim ove muske setajuce uzorke savremene beogradske kic mode ( zlato,farmerke-helanke,sljokice i i'm too sexy for my shirt stav) ne volim ni one dzibere sa tarzankama i onim trenerkama sto im stoje onako napumpano iznad skocnih zglobova,doduse i oni vole posebno zlatne ili crvene lakirane puma patike.

inace najbolji frajeri se uvek motaju oko tehnickih fakulteta pa sedi kao slucajno ispred,sapleti nekog i tako
  6. MirjanaZ (avatar)
    a sto ne volis bre helanke meni je to sik haljinica helanke i baletanke tako sikstis
  7. Banshee (avatar)
    jao ti si ko moja mama ona se isto lozi na baletanke,haljine,tufne,masne,pedesete sezdesete i sta ti ja znam sta sve i tvrdi kako nemam pojma jer je sve to tako mnogo zenstveno i super,a tata i ja je zajebavamo i kazemo da je to bapska odeca.mislim ne bapska ono za bakutanere,nego vise u smislu da je nekako mrtva i monotona potpuno dosadna.ne znam kako to da opisem.
    ne znam ja to ne volim jer meni ne stoji,niti mi ide uz karakter,a kako sam ja centar svog sveta svi subjektivni kriterijumi polaze od mene i toga kako bi meni to stajalo

inace ovde sam mislila na muske helanke i baletanke,ajde sto zene nose tu smor zensku odecu,ali kad muskarci pocnu da se oblace ko bakutaneri to je vec hard kor
  8. MirjanaZ (avatar)
    da,uopste te ne vidim u tom fazonu dobro nisam ni ja skroz bas tufne su mi too much.baletanke sam mrzela jer sam mislila da cu uizgledati zdepasto u njima i da skracuju noge,i drugarica mi posalje i ne izlazim iz njih,super su i ocu opet da kupim(a sto te svetolik prati,onako diskretno ubacujem u post o modu da se ne primeti)
  9. svetolik trpkovic (avatar)
    ma najbolje su one spicaste ferari patike ,crvene trendze i kozna janka od gore i tarzanka narafno ,ili na celavo ako bas ne stoji :lol::lol:
  10. Ines1864 (avatar)
    Meni najgore kad vidim da se onako utegnu da jadna jajca ne mogu da im dišu
  11. Duh Sekire (avatar)
    sha bi sister, stigao metro i kod nas. bice i ispod zemlje... mislim metro...
  12. Jelena_rFsB (avatar)
    Ma, ne zelim ja da se oblace u one dziberske dizelaske trenerke, da uwlace majice u pantalone i da nose zuto oko wrata. ali swe wise ima metroseksualaca-ili shta su wec!!! Mislim, za ribe sam nawikla, ali owo je uzas... Narawno, ne moraju ni ko debili da izlaze na ulicu, ali zlatne patike su stwarno previse....zar nije tako????
  13. svetolik trpkovic (avatar)
    pa kad vidis nekoga zlatnim patikama ili nekom varijacijom na temu ti ga ka slucajno ocepis onako u prolazu ,i to sa blatnjavom cipelom po mogucstvu ,kontam da ih to najvise boli i pogadja :twisted:
    nego kad smo vec kod helanki el zna neko dali srednjoskolske omladinke jos nose one svetlo plave helanke tricetvrt i elesse patike kao u moje vreme kada su sve bie tako obucene ?:???::lol:
  14. storm cloud (avatar)
    Тако ја видим баш онако леп роза-лила џемпер, реко' ево нешто у мојој омиљеној комбинацији боја, још онако пастелне, беби нијансе, кад оно - ја на мушком одељењу. :shock:
  15. Che Guevara (avatar)
    "inace najbolji frajeri se uvek motaju oko tehnickih fakulteta pa sedi kao slucajno ispred,sapleti nekog i tako"
    kud mene za sve ove godine niko ne saplete ispred faxa...a nemam ni zlatne ni roze boje na sebi...
  16. Ines1864 (avatar)
    Jao Enrique, kako to....ti si tako dobar, ja uvek kad pročitam neki tvoj post, raznežim se...deluješ kao neka romantična duša ...
  17. Jelena_rFsB (avatar)
    Pa. gde da se nadju normalni frajeri koji se NORMALNO oblace i ne znaju swe Zvezde Granda??? (osim tehnickog fakulteta)
    Gde izlaze???

Ako ga widite, jawite mi
  18. milicaanchy (avatar)
    Jaoj...trenutno me najvishe shlogira kad vidim mushko u prokletoj sweet years majici sa srcetom/srcima...fujfujfufjfufjjjj.
  19. Che Guevara (avatar)
    jao Ines ops: ...jesam ja romantična duša, ali izgleda previše preskačem te podmetnute noge...
  20. milicaanchy (avatar)
    moju nisi preskochio
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja