NISAM SE JA PROMIJENILA

Nisam se ja promjenila;nego te neću zaustavljatI...Prije me ni nije ponos sprječavao da kažem "Ostani".....a sad me sprječavaš ti; ....to u šta si se pretvorio...ili to što si cijelo vrijeme bio....prije sam mogla pružiti ruku da te dotakne....sad je ukočena...zastala u praznome prostoru mojih želja....mojega života...prije su usne letjele k tebi....sad su zaleđene.....prije je tvoj zagrljaj bio moje mjesto....sad je hladan zid...labirint sječanja....i hladnih zidova....prije...nekada davno prije...bio si moje sve....bila sam tvoja.....sad živim po inerciji....živim jer živjeti moram....i svaki novi dan je pobjeda....čekanje....isčekivanje....i brojim noćne sate...minute...prolaze...svaka ponoć je pobjega....jer stigao je još jedan novi dan....

Pogledajte prilog 309668
 
Lord Gledston;bt247703:
Ehe,cemu toliki pesimizam? Ljubav je carstvo cari,ljubav nije...groblje...ledene usne......ukocene ruke...Ljubav je strast,ljubav je vatra,koja se razbuktava i koja moze da sagori svakog,ko je konzumira u prevelikoj dozi.....


ljubav je...jednostavno ljubav..ili je ima ili je nema....ponekada tako dodju dani....teški..sumorni....a onda...opet je novi dan....:bye:
 
Prije me ni nije ponos sprječavao da kažem "Ostani"....
a sad me sprječavaš ti; ....to u šta si se pretvorio...
ili to što si cijelo vrijeme bio....

thumbxy.php


I hoce li svijet posivjeti bez nasih malih slatkih navika
i hocu li moci dalje zivjeti bez tvoga toplog osmijeha
bez tvoga toplog pogleda

Da li je to tren kada rijeci prestaju
tisina gradi ponor predubok za nas
i opet sebe lazem da vrijeme lijeci sve
jer necu nikada moc zaboravit tvoj glas

Kraj jedne ljubavi- Toni Cetinski
 
orfej sa ibra;bt247705:
Prije me ni nije ponos sprječavao da kažem "Ostani"....
a sad me sprječavaš ti; ....to u šta si se pretvorio...
ili to što si cijelo vrijeme bio....

thumbxy.php


I hoce li svijet posivjeti bez nasih malih slatkih navika
i hocu li moci dalje zivjeti bez tvoga toplog osmijeha
bez tvoga toplog pogleda

Da li je to tren kada rijeci prestaju
tisina gradi ponor predubok za nas
i opet sebe lazem da vrijeme lijeci sve
jer necu nikada moc zaboravit tvoj glas

Kraj jedne ljubavi- Toni Cetinski

jer kažu da vrijeme liječi sve...čarobnog li lijeka...zato brojim minute....sate...dane....sunce tamo negdje ipak sija....

Toliko dugih godina
uzimanja, davanja
ostaješ posljednji i prvi

Z.Čolić....Ti si mi u krvi...
 
zastala u praznome prostoru mojih želja....mojega života...prije su usne letjele k tebi....sad su zaleđene.....prije je tvoj zagrljaj bio moje mjesto....sad je hladan zid...labirint sječanja..

efa5cb5d97fbd7291d698d1440df5b0e.jpg


Ostao si dragi u lavirintu sećanja...i kad bi htela da ti se vratim više ne mogu...put do tvog srca odavno više ne poznajem...krenuću zato putevima novim...a sećanja će nekad pokušavati da te nađu i dalje....ali dragi uzaludan je to posao...ti put do mog srca više nećeš naći...:bye:

62dbb778b33c07d731d797c8c209256f.jpg
 
poetessa;bt248121:
efa5cb5d97fbd7291d698d1440df5b0e.jpg


Ostao si dragi u lavirintu sećanja...i kad bi htela da ti se vratim više ne mogu...put do tvog srca odavno više ne poznajem...krenuću zato putevima novim...a sećanja će nekad pokušavati da te nađu i dalje....ali dragi uzaludan je to posao...ti put do mog srca više nećeš naći...:bye:

62dbb778b33c07d731d797c8c209256f.jpg

ČUDNI su putovi božji....svatko ide nekim svojim putem...da li će se sresti...ne znam....bolje je ne....a opet...
 

Back
Top