NE DAM

Nisam ja lešinar
što oko mrtve žrtve kruži,
niti sam mornar,
što se samo sa lakim ženama druži,
a ni planinar nisam,
koji se samo po planini penje,
ja sam samo običan, mali pisac,
koji voli muziku, život i žene, žene, žene...
Da li sam rekao žene???

Ma da,nikada mi nije dosta,
makar samo da ih gledam,
kako koja pred mene stupi,
dignem ruke... odmah joj se predam
i veruj mi tebra,
nizašta na svetu i nikome,
ovakav život ne dam.

Pogledajte prilog 308795
 
Sta da ti kazem? Pa zar ima nesto lepse,nego voleti zene!Ti si te stihove,tako lepo uklopio,da je pravo zadovoljstvo
u ovom svetu,u kome se takoreci,nezna ko kom polu pripada,da ne ko tako jasno,tako glasno,kaze:
JA VOLIM ZENE !!! Bravo,bravo,bravo. Potpuno ti se pridruzujem,u toj bezmernoj ljubavi,prema tom divnom,
bozanstvenom polu.


Cesto sam sebe pitam:Boze,sta bi mi muskarci radili,da Adam nije otisao kod Boga,i zavapio:Boze,smiluj mi se,
stvori mi drugaricu! Ne mogu Boze sam,u ovom divnom raju.Stvori mi drugaricu! Dragi Bog,uslisio je molbu
Adama,na radost svih nas muskaraca,koji zene,prosto,naprosto, OBOZAVAMO !:heart::heart::heart::heart::D
 
Lord Gledston;bt247089:
Sta da ti kazem? Pa zar ima nesto lepse,nego voleti zene!Ti si te stihove,tako lepo uklopio,da je pravo zadovoljstvo
u ovom svetu,u kome se takoreci,nezna ko kom polu pripada,da ne ko tako jasno,tako glasno,kaze:
JA VOLIM ZENE !!! Bravo,bravo,bravo. Potpuno ti se pridruzujem,u toj bezmernoj ljubavi,prema tom divnom,
bozanstvenom polu.


Cesto sam sebe pitam:Boze,sta bi mi muskarci radili,da Adam nije otisao kod Boga,i zavapio:Boze,smiluj mi se,
stvori mi drugaricu! Ne mogu Boze sam,u ovom divnom raju.Stvori mi drugaricu! Dragi Bog,uslisio je molbu
Adama,na radost svih nas muskaraca,koji zene,prosto,naprosto, OBOZAVAMO !:heart::heart::heart::heart::D

Šta reći, ko ne voli žene, ne zna šta propušta.
Bog ih je stvorio za nas i zbog nas, možda je malo voleti ih,
treba ih obožavati. :super:
 

Back
Top