------ - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Cekajuci svoje spasenje............

------

Oceni ovaj blog
Neke reci, jako teske su...............Mi smo ipak ljudi........nesavrseni........strasljivi......... .mozda smo i ponekad i sebicni?!hm........sedim i oisem ovo i mislim se nesto?dok cekam na tebe...........zasto je potrebno,vreme da se vredne stvari docekaju?dok pogresne i lose stvari,se desavaju iznenada i jako cesto,poput vetrova arktickih............fakticki na lose stvari mozemo da racunamo,kao na neku konstantu.Nesto sto je postojano,i sta covek sa 100% sigurnosti,poput smrti,moze da ocekuje..........Dok dobre stvari,ne kazem da ne dolaze,vec su retke........i na njih neko mora da ceka dugo,odnosno da se bori, nadljudskom snagom da bih doziveo..........I sve je to zacaran krug......na 1 dobro u zivotu,dodju minimum 2 zla...........barem sam ja tako osetio...........i cuo jos od bezbroj ljudi....
Ja sam naucio,da me ispunjavaju male stvari..........i da me vesele,reka,priroda,dobri prijatelji.......lep dan.....miris sveze pokosene trave.............suncev sjaj..............jedan osmeh deciji...........cvrkut ptica...
odjek zrikavaca..........pogled na nebo plave boje.......
jedan pogled ociju njenih...........

Pošalji "------" na Facebook Pošalji "------" na Google Pošalji "------" na My Yahoo! Pošalji "------" na Live Pošalji "------" na MySpace Pošalji "------" na Twitter Pošalji "------" na Digg Pošalji "------" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari