Ljubav - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

fester970

Ljubav

Oceni ovaj blog
Stojim tu,iza ćoška,naših sećanja sakriven od mračnih pogleda zlobnika.Da još si tu u meni i držim se svog stava iz naših sitnih čarkanja na temu:Srce ili razum...ja sam uvek preferirao srce , a ti razum. Povremeno provirim iza čoška sa nadom da si došla da i ti da ih obiđeš no nema te. Neka ti je prosto od mene i Boga,ovaj Fenix je do sada mnogo puta sagorevao i dizao se iz pepela.Ne, neću spaljivati uspomene i par tvojih sitnica ostaviću ih da me sećeju na to da sam te voleo...
Ne, ne želim i ne živim od uspomena i na temeljima starih ljubavi ali treba ih imati da bi smo znali da smo postojali,da smo voleli...da smo neko.Kao što reče Gorki (ako me sećanje ne vara):"Kada umrem sačuvajte jednu reč za mene: Voleo sam!"

Pošalji "Ljubav" na Facebook Pošalji "Ljubav" na Google Pošalji "Ljubav" na My Yahoo! Pošalji "Ljubav" na Live Pošalji "Ljubav" na MySpace Pošalji "Ljubav" na Twitter Pošalji "Ljubav" na Digg Pošalji "Ljubav" na del.icio.us

Ažurirano 04.11.2008. u 17:59, autor: fester970

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. srna4 (avatar)
    @Ne, ne želim i ne živim od uspomena i na temeljima starih ljubavi ali treba ih imati da bi smo znali da smo postojali,da smo voleli...
    I tako bogati za jos jednu ljubav , idemo dalje u nove ljubavi! Posebno mi se dopada poenta, da smo voleli i da cemo jos voleti, a ne ceo zivot da budemo robovi samo jedne ljubavi. Bravo, pozdrav
  2. fester970 (avatar)
    @ srna4

Hvala