Zelim da idem u Ameriku na radnu ili studentsku vizu - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Sale d boy

Zelim da idem u Ameriku na radnu ili studentsku vizu

Oceni ovaj blog
Da li neko ima informacije o agencijama koje vode studente i radnike na H2B ili J1 vize.Cujem da ih ima svega 15 kod nas.Da li neko zna nesto vise o njima,koji su uslovi i tome slicno.Ja znam samo za jednu sigurno,ali ima ih jos 14.Da li mi neko moze pomoci da se odlucim.Hvala

Pošalji "Zelim da idem u Ameriku na radnu ili studentsku vizu" na Facebook Pošalji "Zelim da idem u Ameriku na radnu ili studentsku vizu" na Google Pošalji "Zelim da idem u Ameriku na radnu ili studentsku vizu" na My Yahoo! Pošalji "Zelim da idem u Ameriku na radnu ili studentsku vizu" na Live Pošalji "Zelim da idem u Ameriku na radnu ili studentsku vizu" na MySpace Pošalji "Zelim da idem u Ameriku na radnu ili studentsku vizu" na Twitter Pošalji "Zelim da idem u Ameriku na radnu ili studentsku vizu" na Digg Pošalji "Zelim da idem u Ameriku na radnu ili studentsku vizu" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1.  (avatar)
    Ja sam isla preko Karavan Travel-a, ali jos 2001.Sve je bilo ok, al' sam skoro cula za neku ispalu.
    Sta kazes, 15? Pa to je mnogo bre.
    Elem, cak i da bude neka ispala za posao i smestaj, tamo je lako naci i jedno i drugo. Vazna ti je viza.
  2. Sale d boy (avatar)
    Da 15,ali ja znam licno samo za jednu.Zovu se,ako ne gresim 'UsTaxCare",i oni su iz Beograda.Neki moji ortaci su isli preko njih i ove ali i prosle godine.Kazu da im je bilo EXTRA!!!
    Mnogi su im govorili da uzmu proverene agencije,ali oni su uzeli malu,i kako oni kazu,nisu se ni malo pokajali.Nude valjda vise poslova:spasioce na bazenima,rad u restoranima kao konobari,supermarketi i tome slicno.
    Ja ih licno znam,ali me strah da pokusam,pa mi je potrebno da mi se ljudi jave ukoliko imaju iskustva u ovome.
  3. Sale d boy (avatar)
    Mislim,ne znam agenciju,znam ortake koji su bili preko njih.
  4.  (avatar)
    Pa ne vidim u cemu je problem, ako su ti ortaci isli preko njih i sve bilo ok.Onda je to to. Idi, neces se pokajati. Fenomenalna avantura. :-)
    Samo nije za razmazene, nesposobne, neradne itd...
  5. Sale d boy (avatar)
    Ok,ali me strah!Zvao sam agenciju pre neki dan i evo sta mi kazu.Posao spasioca na 5 i 7 meseci.Plata 8 do 9.25$/po satu +50 % vise za svaki sat prekovremenog(preko 40 sati sedmicno).Zagarantovano 40 sati sedmicno,a mogu da ocekujem oko 50 sati.Moji ortaci mi kazu da su dobili sve to,a i preko toga ,i da su radili za 9$/sat,a pored tog posla su radili na jos dva posla sa strane i zaradili extra kintu za 5 meseci lencarenja na bazenu.
    Da li je ovo dobra kinta za ovaj posao?Da li je ovo dobra ponuda ili ne?Ne mogu da se odlucim?Kazu mi da su prijave u toku i ne bih da izgubim mesto.Ljudi pomozite ako neko zna nesto vise o ovome.Da li jos neko zna za ovu agenciju?Ortaci kazu da su super,ali ortaci su ortaci.Meni treba neko sa strane koga ne znam.Pomozite
  6. Sale d boy (avatar)
    Sta drugi nude za ovaj posao?Ovi rade H2B i J1 vize.
  7. Sale d boy (avatar)
    Imam njihov telefon ako nekome treba:011/488-3633 i 064/424-8052.
    Ljudi,dajte mi neke telefone i web adrese od drugih agencija.Ima nas dosta koji bi isli u Ameriku ali ne znamo kako.
    LJUDI,POMOZITE!!!
  8.  (avatar)
    Ponuda je odlicna. Sve je to realno sto su ti rekli. Uopste ne razumem sto dramis, pa nece ortaci valjda da te lazu, uostalom svi su se lepo vratili kuci. Uopste nema potrebe da juris 15 agencija, samo ces izgubiti vreme i zivce.
  9. Kad_LupimLupim (avatar)
    Sretan put