Niko ne zna koliko je volim... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Insolitus

Niko ne zna koliko je volim...

Oceni ovaj blog
pucajte ! usmrtite me ! mislite da cete me skloniti ?Da je necu vise voleti ? Svi vi lazni ideali,prodane duse proslosti,sitni kicosi i grebatori zivota i ljudskih osecanja.Varate se!Moze da me ne bude...da mi se telo raspadne,da mi srce zaledite,oci oslepite da je ne vidim...Dusha ce moja vecno ziveti za nju.U njenom glasu ima vise ljubavi nego u svima vama zajedno!Ne mozete mi nista!Pored njen sam besmrtan,moje telo je njeno,moja dusa je njena,srce sam vezao za njeno....ne mozete mi nista uzeti...Niko od vas nije tako voleo i nikad necete razumeti ni jedno njeno slovo..nikada necete osetiti kako vas miluje njen glas dok vam prica....nikada necete osetiti toplinu koja vas greje kad cujete njen dah...nikada joj necete trcati u zagrljaj...nikada va snece uciniti tako malim pored sebe a opet tako velikim u odnosu na ceo svet!NE..vi nikada necete mocu da shvatite.Svetlo njenih ociju spas moje dushe,ruke moje tako su prazne bez nje u njima...u njenim nedrima svemir citavi.Na njenim usnama ukus jagoda i moje ime... ali dzaba vam to pricam..vi ne razumete...Ne mozete da osetite kako je volim..koliko mi treba..Vi ne smete da priznate koliko ste mali bez nje kao sto smem JA !Ne...necu vam pricati vise o njoj...necu...

Ako smete..pogledajte me u oci...procitajte njeno ime..naslikajte njen lik..
pogledajte pravo u oci i zavirite mi u dushu....oslushnite....

to ona dishe u ovo malo moje dushe.....to njeno srce kuca....
i te oci..i one su njene.....

Pošalji "Niko ne zna koliko je volim..." na Facebook Pošalji "Niko ne zna koliko je volim..." na Google Pošalji "Niko ne zna koliko je volim..." na My Yahoo! Pošalji "Niko ne zna koliko je volim..." na Live Pošalji "Niko ne zna koliko je volim..." na MySpace Pošalji "Niko ne zna koliko je volim..." na Twitter Pošalji "Niko ne zna koliko je volim..." na Digg Pošalji "Niko ne zna koliko je volim..." na del.icio.us

Ažurirano 02.08.2012. u 23:04, autor: Insolitus

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Jelena-Jakovljevic (avatar)
    Blago njoj!!! Ali ozbiljno...
  2. faraonn (avatar)
    ...tesko njoj a i nama koje ovako naruzi i zaprijeti . Zasto trazis Njen lik u nasim ocima kad i ne bi mogao ga vidjeti jer cio Njen lik i stvarnost ukupnu si usisao i pusti je da u tebi dise ako je bas toliko volis . Zasto bi neko morao znati koliko je ti volis, moras dati njoj to voljenje i ucestvovati u tome .
    Opteretio si sebe ljubavlju dobijenom ,- oprez , prijatelju da ne prodjes kao ,- Faraonn !??
  3. Insolitus (avatar)
    @faraon
    zasto se pronalazis uopste? a drugo..visoko umne komentare kao sto je ovaj zadrzi za sebe ubuduce.ne razumes poentu teksta mada i ne trebas dodushe.I uopshte se ne radi da li neko mora da zna ili ne da li je ja volim ili koliko.A to da li sam se opteretio znam samo ja...ako mislis da je iskazivanje emocija putem teksta opterecenje...onda nemamo sta da pricamo..
    dakle da rezimiram...zadrzi ovakve komentare za sebe ubuduce..
    hvala prijatelju
  4. faraonn (avatar)
    ..zadrzao i zaboravio !?
  5. wind_of_change (avatar)
    Prelepo. Dopada mi se tvoj način pisanja... samo nastavi... (:
  6. *Purple Baby* (avatar)
    Premocno...predivno...
  7. Insolitus (avatar)
    hvala vam...