Fiksni telefon

Kako je to moćno, onaj osećaj kad ne izađeš iz kuće, a pomeraš na daljinski i ljude i neke državne institucije... a stalno se ponavlja iznova i iznova... evo cepam se od smeha...

Naime, zvoni mi fiksni telefon, taj koji zove je pogrešio broj, ali ja kao sadista neću da mu kažem da je pogrešio, nego kažem da je to taj i taj broj, i ta i ta kuća, ili taj i taj stan. I on pita - „A ko je to?“ - na šta ja odgovaram sa - „Ja sam provalnik.“ I njemu počne da drhti glas i zapreti mi da će mi poslati policiju, na šta mu ja hladnokrvno odgovorim kako, dok policija stigne do „mesta provale“, ja imam vremena da pojedem sve iz frižidera (iako sam vegan i nizašta na svetu ne bih pojeo meso, mleko i jaja, kao ni bilo kakvu industrijsku hranu iz kutija i ostalih pakovanja sa kodom HACCP, odnosno dao svoj novac cionističkoj stoci za otrove, koja vas truje preko hrane, ali konju to ne vredi objašnjavati), te da ću se ispišati po celom stanu, po svim ćoškovima, kao pas koji obeležava svoju teritoriju. I još mu se cerekam u slušalicu...

A onda, kad izađem vani, prođem pored policajaca koji se nerviraju zbog lažnih dojava o provalama, i komentarišu kako oni „nisu zakačeni na čiviluk“ pa da svako može da ih „skida sa čiviluka“... ha ha ha... Mnogo moćno. Kome sve ovo smeta, neka me slobodno tuži Gradskoj čistoći ili Svinjskoj partiji Srbije.
 
:ok:

...samo da znaš "vegane" , sadizam se zalečuje...doduše terapija je surova ( ludačka košulja spolja iza rešetaka belih ), ali tako stvari stoje u ovoj nestašici lekova...a kad prođe kriza , onda te nakljukaju hemijom i umrtve kao devet majmuna , pa se na to primiš k'o zumbul u beton...e ta se terapija stručno imenuje : ludačka košulja iznutra...zato vodi računa da to zezanje ne poprimi duhovnu ovisnost , e tad ćeš ti da visiš na čiviluku umesto žaca! :bye:
 
Uh, ljudi, baš sam se raspitao šta da radim po pitanju ovih mojih gasova. Čuo sam za nekakav Institut Dr. Laza Lazarević u Beogradu, raspitao sam se, i saznao da me "nećeju primu", jer:

1. nisu nadležni za nas iz Vojvodine;

2. nisam zdravstveno osiguran, odnosno nemam zdravstvenu knjižicu, i ne plaćam doktorima i zdravstvenom sistemu ove države niti jedan jedini cent, niti mi pada napamet, jer mi se može tako, ič mi ne trebaju balegari u belim mantilima koji uništavaju zdravlje ljudi (jer im nije posao da ljude izleče, već da ih leče, odnosno pretvore u zavisnike), zbog sungazinga ne mogu da se razbolim, a i bojkotujem sve lekove, sve proizvode iz oblasti farmacije, kao i svo meso, mleko i jaja, ali i svu industrijsku hranu sa kodom HACCP i HALAL;

3. prdenje je posledica fermentacije voća i povrća, koje ne bi trebalo da se meša, a ako se pomeša onda dolazi do prolaska velike količine gasova kroz male otvore, nije bolesno i neprirodno, naprotiv, zdravo je, tako da se tu nema šta lečiti.

Ajd u zdravlje. Prdnite i za pojas zadenite.

farting_smiley.gif
 
...."vegančiću" iz preko dunava i save...imaš strašan problem...genetika ti neda mira....nastao si ukrštanjem arsenijevog plemena sa ugarsko austrijskim cigajnerima iz istočne evrope...čist plemenski surogat - poćorekovac...čitaj arčibaldove zapise pa ćeš štošta saznati o poreklu i prdežu...elem, gasovi napuštaju sud kroz sve otvore na njegovom telu....poćorečko čudo od mešine još ako je "vegančić" ima otvore na svom telu na sve strane ( mnogo više od uobičajenih osam ) - ko đerđiv....pa kad nastane u njegovoj mešini nadpritisak , ispušta ih koje kude i svira ko tikva na uvali kad duva vetar....a kako nastaje nadpritisak u telu preživara - biljojeda....varenjem celuloze...dakle razlaganjem celuloze dobija se svojevrsan zemni gas....
....naravoučenije : kad ispustaš gasove ne stoj pored otvorenog plamene...buknućeš i izgorećeš ko hepo kocka...smanji unos biljne mase / prestani da paseš /, jer imaš veliki broj otvora kroz koji ispuštaš zapaljive gasove - naročito na glavi...ne kreći se po suncu, jerbo zagrejaćeš mešinu i podići unutrašnji pritisak do pucanja zidova / kože suda pod pritiskom....pući ćeš ko javni vece u novosadskoj akademiji nauka....isto tako ne boravi kraj peći ili pak kraj kazana...jerbo kad pukneš izbalegaćeš celu vojvodinu - diku austrougarske monarhije...jednom rečju čuvaj se... opasan si po okolinu i sebe sama...

...pozdrav i srećno !
 
Ne znam zašto to vegančiću pod navodnike? To je kao prvo. Kao drugo, niko mi u familiji nije cigojner. Imam plave oči i germansko-slovenske pretke, crte lica, pa samim tim i genetiku. Sve si pobrkao. :rida:

* * *


"Uh, guzice mi, ovo je mnogo dobro", promrmlja zrikavi Lončar, vadeći svoje bubuljičavo lice iz odvodnog kanala obližnje svinjske farme, mljackajući i cimajući epileptično svojom deformisanom glavom, nekontrolisano uzrigujući na monstruozne svinjske prolivčine i urin.

‎"O moja draga braćo u skorenom izmetu!", zaarlauka okružen rojevima muva zunzara, dok mu se zelenkasto-crni gnoj cedio niz nisko čelo i kapu poprskanu friškim svinjskim proserotinama, sve do prolivom ušljiskanog sakoa, i pocrnele, stravičn...o prljave košulje pune buva. "Moram preneti svojim kolegama ono što o tome ima da kaže šef", pomisli i zaputi se odlučno svojim krivim nogama ka seoskoj birtiji, gde su ga čekali do za vrat usrani junferi koji su sedeli na zasranim stolicama punim crva i ulepljenim žitkim prolivom, žvaćući otrovne veprove brabonjke i listajući smrdljive i prolivom isprskane dnevne novine, ulepljene muvama, u nevelikoj prostoriji koja je skoro do plafona bila izmazana govnjivim prstima...

Skorena govna pod noktima našeg Lončara iz ulitane seoske birtije okreću prolivom ušljiskane stranice dnevnog izdanja "Prdovesti"...

"Evo za Smrdoljuba jedan kurčev stih", promrmlja krezubi Lončar cimajući nervozno deformisanom lobanjom dok mu se znoj, pomešan sa vrućim svinjskim prolivom, cedio sa kape isprskane žitkim prasećim izmetom.

Uz neopisiv smrad veprovih brabonjaka kojih se upravo nagutao, Lončar je počeo da čita ulitani tekst pisan noktima umočenim u **** posle sranja pred večernju štampu sutrašnjeg izdanja: "Govna krmeća u ranama preživelih letećih pacova iz Prdođije, zelene svinjske proserotine u oku brata Grdonje iz Smrdođije, tovar svinjskog napoja cisternom raspršen po vojničkom groblju mrava u najprvom mravinjaku sveta, skorenim prasećim prolivčinama pokriveni junaci Bežanovići sa guzne štrafte..."

T:. N:. N:. N:. S:.

Toksični napad na nervni sistem...
 

Back
Top