Lepota

n2dt6Pi.png
 
Pogrešio sam izgleda što sam učio
sad vidim i ja,džabe sam krečio
umesto da sam gledao gde treba
da sam bar nešto naučio
al evo ,nikad nije kasno
ovaj tvoj blog me nečem poučio
ne treba je gledati samo spreda
mora se dobro osmotriti i s ledja ;):D
 
Poslednja izmena:
zxy;bt241960:
Pogrešio sam izgleda što sam učio
sad vidim i ja,džabe sam krečio
umesto da sam gledao gde treba
da sam bar nešto naučio
al evo ,nikad nije kasno
ovaj tvoj blog me nečem poučio
ne treba je gledati samo spreda
mora se dobro osmotriti i s ledja ;):D

Vazno je da gledas u tetu
i da pogodis uvek metu;)

kad vidis sta se ispod ledja krije
na um ti padnu neke vragolije:D
 
Poslednja izmena:
SibirskiTigar;bt241979:
Ovog puta nisi u pravu,ZXY je nepogresiv
pogadja u centar kao Robin Hud...

...lako je njemu, on je stara lola - bekrija ; kako to kažu prečani...stari kibicer...
....reč je o ovima što samo su statistički broj ( pregledači )...nemi posmatrači...ti imaju muke - mislim sa vidom...da , sa svakojakim viđenjima teta i meta...danas imaš one , koji se zgražavaju teta kao dobrih meta...tu ništa dioptrija ne pomaže..čovek tako vidi...pa kako vidi tako i paradira - ponosno ...

..a čovek kako vidi , manje više tako i dela...kod tebe koliko vidim nikad nije manjkala dobra teta ...uvek je bila dobra stihovana meta !

...eh svka je teta , ponekad dobra meta !...da , da ..e pa da moji sinovci !
 
123loncar;bt241983:
...lako je njemu, on je stara lola - bekrija ; kako to kažu prečani...stari kibicer...
....reč je o ovima što samo su statistički broj ( pregledači )...nemi posmatrači...ti imaju muke - mislim sa vidom...da , sa svakojakim viđenjima teta i meta...danas imaš one , koji se zgražavaju teta kao dobrih meta...tu ništa dioptrija ne pomaže..čovek tako vidi...pa kako vidi tako i paradira - ponosno ...

..a čovek kako vidi , manje više tako i dela...kod tebe koliko vidim nikad nije manjkala dobra teta ...uvek je bila dobra stihovana meta !

...eh svka je teta , ponekad dobra meta !...da , da ..e pa da moji sinovci !

Hvala dragom Bogu ne mogu se pozaliti.;)
 
:(...ja kad se i u socijalno žalim , odmah taj šalter zatvore...taman posla kad bih se i bogu žalio...posle džaba narod da ide u crkvu - nebesa sigurno bi zatvorile šalter za žalbe...ovako sedim i ćutim , živim od uspomena...:roll::(
 
123loncar;bt241995:
:(...ja kad se i u socijalno žalim , odmah taj šalter zatvore...taman posla kad bih se i bogu žalio...posle džaba narod da ide u crkvu - nebesa sigurno bi zatvorile šalter za žalbe...ovako sedim i ćutim , živim od uspomena...:roll::(

Opusti se malo,idemo dalje...
 
eh momci dragi, lako je vama samnom...

tigre, zeksi i lončar..volem vas ...baš!!! :heart:

tigrasti, meni pp radi..kada se uželiš ili javneš za nešto bitno gde bih da pogledam po gradu..ili mi ti to pokažeš :)

zeksi, obala još tamo gde je bila? kada me vodiš na pivce? :)

lonče..ima li te u ovim krajevima pašalučkim?..jes da je vrutjina sade..ali kada popusti..bilo bi dobro da te ugostimo u našem velikom gradu :)
 
...eh Tol ...sedim ispod oraja, nogice u lavorče, tastatura u krilce --- i da znaš ne cevčim pivce...samo čistu vodu pijem...a more i velegrad su za mene tako daleka stvar - ko Venera za eusku eskadrilu...ma i šta bih tamo

 
Tol;bt242020:
eh momci dragi, lako je vama samnom...

tigre, zeksi i lončar..volem vas ...baš!!! :heart:

tigrasti, meni pp radi..kada se uželiš ili javneš za nešto bitno gde bih da pogledam po gradu..ili mi ti to pokažeš :)

zeksi, obala još tamo gde je bila? kada me vodiš na pivce? :)

lonče..ima li te u ovim krajevima pašalučkim?..jes da je vrutjina sade..ali kada popusti..bilo bi dobro da te ugostimo u našem velikom gradu :)

Lepoto moja da ti nije mnogo trojica
 
...e , nekad je subotnje veče , nekako u ovo vreme, počinjalo plesom ...lokalni bend počeo bi svirku sa nekom setnom stvarčicom , a mi uparađeni , svečano i odvažno , puni nekakve ljubavi nebeske, počinjali bi prvi ples :

 

Back
Top