u mahu izrekoh - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Gost_katja

u mahu izrekoh

Oceni ovaj blog
i ne postoji i njega nema .. uvidish da su iluzije bili oni sunchani dani, sad ni jedan slavuj pesmu ne peva.. pesmu jedinstvenu, njihovu,, pogledas fotografiju na kojoj par od jednog chlana.. smeje se, trudi se da voli a drugog nikad i nije bilo. a i taj drugi, negde blizu a daleko, ocima, ne srcem, tek ovlash preko identichne slike predje, jer on vremena nema, a i pametno.. zasto bih.. kad ne vredi. ti nisi ta. da li vredi cutati.. pustiti, ili revolucionarno se boriti protiv cutnje koja patnjom prozima i guta.. nosi sve sto jednom jedno beshe.. voda hartiju topi.. reci su *****.. shteta.. ja cu biti dobro, ali bojim se da ne pogresim.. i da li cu ja nakraju biti upamcena samo kao rec. strepnja sumnja ah.. i shta li josh? ja znam umirice me, slagace.. ne znam sad je drugi chovek, ne verujem mu.. i kao i obicno na oblak cu se smestiti i mirno zaspati.. na ovaj text u trenutku zaboraviti, ali jednom zapoceta istina se samo nastavlja.. sto je najgore uvek to tako biva.. potonem i isplivam u jednom dahu, sednem sama na obalu i pitam se jesam li luda il' odvishe mudra. i vesh mashina ponovo ukljucena prljavo ubacish izvadish chisto, nije novo ali je chisto i lepo.. da li ce ponovo prljavo biti vraceno? naravno, tako ide.. ma znam, oduvek smo bili kamen i balon, on i ja. a kad pogledam shire!? ah da, ja glumica - zivot mi pozornica, kako mi zanimljivo kako Vi napishete.. a opet, samo dovoljno lud da vek bude tu mi potreban.. h a a a..mmm

Pošalji "u mahu izrekoh" na Facebook Pošalji "u mahu izrekoh" na Google Pošalji "u mahu izrekoh" na My Yahoo! Pošalji "u mahu izrekoh" na Live Pošalji "u mahu izrekoh" na MySpace Pošalji "u mahu izrekoh" na Twitter Pošalji "u mahu izrekoh" na Digg Pošalji "u mahu izrekoh" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. dive (avatar)
    iz takve mreze treba izaci sto pre..
    emocije? pre navika..
    niko nije toliki mazohista..sto se pre suocimo, manja je patnja..i krace traje..ovako je samo agonija..zivot je kratak..i treba ga ispuniti lepim stvarima..nista nije dovoljno vredno da bi se tolerisala neiskrenost..na duze..na duge staze..ne dozvoli nikome da parazitira na tvojim emocijama i zivotnoj energiji.