sanjam da te opet slusam kako dises - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

jelena1977

sanjam da te opet slusam kako dises

Oceni ovaj blog
Srela sam te danas na ulici.Posle 2 ipo godine cutanja,i lazne mrznje.Deset godina iza nas,i veliki zid.Veliko ''delete''za jednu veliku ljubav
za koju su svi mislili da je jaca od stene.Mislila sam i ja nazalost.Ti si otisao ,bez reci,pozdrava,sa drugom.Sanjala sam ovaj dan ko zna koliko,da li zbog zelje da se osvetim,da li iz zelje da ti vidim oci.a danas...........nisam imala snage.ni da te mrzim....Samo si mi dotakao kosu,i postavljao glupa pitanja.Sta ima novo...Smesno,a ne znas ni sta je staro.Zasto...znamo i ti i ja sta si me hteo pitati...Jel mozemo biti prijatelji????Ne......... ne treba mi prijatelj,kazem,imam ih dovoljno.Zasto me i dalje mrzis.........mrzeti mogu samo nekog koga sam mnogo volela...
Hajd pa se vidimo...
.Kako smenso zvuci ljubav posle mnogo godina.Kako smesno zvuci neko sa kim si se smejao i cutao.

Pošalji "sanjam da te opet slusam kako dises" na Facebook Pošalji "sanjam da te opet slusam kako dises" na Google Pošalji "sanjam da te opet slusam kako dises" na My Yahoo! Pošalji "sanjam da te opet slusam kako dises" na Live Pošalji "sanjam da te opet slusam kako dises" na MySpace Pošalji "sanjam da te opet slusam kako dises" na Twitter Pošalji "sanjam da te opet slusam kako dises" na Digg Pošalji "sanjam da te opet slusam kako dises" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. craizy girl (avatar)
    ovo me podseca na nekog i nesto sto je bilo i proslo....
    jako mi se dopada,mozda bas zato sto je probudilo secanja koja sam davno potisnula....
  2. SumskaVila (avatar)
    Kako smenso zvuci ljubav posle mnogo godina.Kako smesno zvuci neko sa kim si se smejao i cutao.

Divno receno ! ! !
  3. just men (avatar)
    Da!Zvuči sarkastično,to je meni moja rekla posle 17.godina braka i dvoje predivne dece..."Želim da ostanemo prijatelji",tek tako ,ona bi da ostanemo prijatelji....
    J..bi ga ,dešava se...
  4. nesha72 (avatar)
    počni polako da prelaziš iz sna u javu, ne sanjaj vise...vratiti se staroj ljubavi je kao da gledaš ponovo isti film a već unapred znaš njegov kraj...