DRUGA POLOVINA - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

srna4

DRUGA POLOVINA

Oceni ovaj blog
Da li verujete u pricu da svako od nas, negde, ima svoju drugu polovinu? Da li je trazite ? Da li ste pokusavali? Da li Vam nedostaje?

Pošalji "DRUGA POLOVINA" na Facebook Pošalji "DRUGA POLOVINA" na Google Pošalji "DRUGA POLOVINA" na My Yahoo! Pošalji "DRUGA POLOVINA" na Live Pošalji "DRUGA POLOVINA" na MySpace Pošalji "DRUGA POLOVINA" na Twitter Pošalji "DRUGA POLOVINA" na Digg Pošalji "DRUGA POLOVINA" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Romanticus (avatar)
    Verujem iskreno u drugu polovinu................osecam kako mi dusa poput izgubljenog pustinjaka koji vapi sa gutljajem vode, vristi poput narkomana koji krizira za njom................
  2. srna4 (avatar)
    Yess, I know.. I sta radis da prezivis?
    Ažurirano 17.10.2008. u 15:02, autor: srna4 (dopuna)
  3. Insolitus (avatar)
    verujem i nasao je.
  4. tuzna_malla (avatar)
    Bilivujem.
  5. tenorina (avatar)
    hahaha pa malo je to fantasto kao da nismo programirani da ipak zivimo sami ali eto lepo je ziveti u tom nekom sladunjavom hm intervalu ljubavi sve je prolazno pa i nase polovine nemojte mi zameriti kako mi menjamo svoje vidike tako i zelimo novo da vidimo pomirisemo gledamo joj bas sam grozna ali zaista je to bas tako
  6. srna4 (avatar)
    Ovo je drugacije i realnije misljenje, dopada mi se , pozz
  7. REVELIN (avatar)
    Veujem.Ja sam moju pronasla,ali nam u ovoj energiji nije sudjeno.Mozda i jeste,ali to jos ne znam.
  8. NightEyes (avatar)
    Naravno da da,bilo je nevjerovatno iskustvo,trajalo je godima tek toliko da je nikada ne zaboravim
  9. REVELIN (avatar)
    Nikad se i ne zaboravlja,niti moze i ako zelis.Sve drugo budu svojevrsni surogati.
  10. ludd (avatar)
    sad vise ne verujem... 4 godine sam imao i mislio da je to ONO pravo...tj druga polovina...medjutim zivot je *****...
  11. NightEyes (avatar)
    Slicno sam razmisljao kada se desilo,ali vecina ljudi ne dozivi nista od toga pa su zahvalni i na mrvicama od ljubavi ,..stvar izbora u zivotu
  12. srna4 (avatar)
    Da, u pravu ste svi po malo, ali do kraja je u pravu jedino TENORINA, slazem se da se zapravo mi promenimo ( ili nasi partneri) i onda... traze sebi novu drugu polovinu. Ima tu dosta logike i ... istine , to je i dijalektika... ma da u pravu je skoz.. dijalektika
  13. Vila_Dobrila (avatar)
    To sa drugoj polovini je u najmanju ruku budalasto. Verujem da su ljudi zapravo jedno celo kao recimo platno na kom se slaže mozaik od tragova koji ljudi ostavljaju u našim životima, pesnik bi rekao u duši (ja baš ne mogu da je lociram a sigurna sam da je imam). Na tom putu pravljenja vlastitog mozaika kad već liči da je sve gotovo i završeno pojavi se ta čarobna boja koja svemu daje neki drugačiji i smisleniji izgled, popuni ama baš sve praznine promeni koješta i tek tada možeš kazati ŽIVEO SAM!
  14. morganjcic (avatar)
    u bukvalnom smislu ne...ali simbolika je upravo u tome naci nekog ko te cini sasvim srecnim volis i voljen si...
  15. srna4 (avatar)
    Ali ja vise volim kada ja volim , pa naravno da mi se ljubav i uzvrati. To je divno osecanje, pleni zivote, ostavlja lepe uspomene, zavredjuje i malo boli posle, jer imamo za cim i zaliti...
    U istoj meri smara kada tebe neko voli , kada je ljubav ne uzvracena s tvoje strane , e to tek smara !
    Divim se ljudima kojima je vazno da budu voljeni i nije im potrebnno da imaju to divno osecanje uzvracene ljubavi u sebi !
  16. Butterfly effect (avatar)
    Imala , pa izgubila..
  17. gagili48 (avatar)
    ,,Vazno je mozda i to da znamo-covek je zeljen tek ako zeli, i ako sebe celoga damo, tek tada i mozemo biti celi...* OPOMENA- Mika Antic