MK Ultra - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Nati

MK Ultra

Oceni ovaj blog
MK Ultra je projekat koji je tekao posle II Svetskog rata.
Ovde se radi o kontroli ljudi - mind control.
Nemacki naucnici su poceli istragu, kad se zavrsio rat. SAD je pokupila ove naucnike sa jos otprilike 150 ljudi koji su im sluzili kao zamorcad. Nastavljena su istrazivanja.
Psihijatar koji je bio vodeci u ovom projektu je bio potpuno podrzan od strane CIA. Ljudi su mu bili potrosna roba. Posto je bio na glasu kao odlican lekar dolizili su sa svih strana kod njega na univerzitet. Jedna zena je dosla do njega sa svojim suprugom jer je patila od postnatalne depresije. Lekar ju je zadrzao na lecenju. Terapiju je radi sa elektrosokovima i stavio ju je u vestacku komu. Nakon lecenje nije vise patila od depresije, ali zato je morala da uci iz pocetka kako se obavljaju najosnovnije stvari u zivotu, kao sto je ici na toalet. Pamcenje joj bilo potpuno izbrisano. Nije vise prepoznala ni muza ni svoju decu. Zivot joj unisten!
Dostignuca su bila izuzetna uspeli su da covekov um razbiju i da mu izbrisu sva secanja i da ga ponovo programiraju. Naravno da su u velikom broju unisteni svi akti. Jedan od prezivelih akata je bio o teniskom treneru koji je takodje patio od depresije i obratio se tom doticnom lekaru. Koji ga je na mucan nacin ubio. Isprobavajuci drogu na njemu koja bi slomila ljudski um.
Bili su ljudi zakljucavani u garazi gde su im zapusene usi, zatvorene oci i ruke im stavljene u plasticne cevi. Ovo se radilo kako nebi imali kontakt sami sa sobom, sva cula su bila iskljucena. Takav postupak je prouzrokovao da covek nakon nekoliko sati samo pocne da halucinira. A ti ljudi su ostavljeni po nekoliko nedelja na taj nacin. Kada su ih "pustili" vratili su se na deciji nivo. Izgubili su pamcenje ko su i sta rade, sve je zbrisano.
LSD droga je tada koriscena takodje za eksperimente, radi preprogramiranja ljudskog uma. Prvo su ih stavili pod jake elektrosokove, zatim su im dali drogu, pa opet sokove, drogu i onda su im pustali preko trake nov identitet. Dok su tako izmuceni lezali na krevetu u podsvest i svest im je uslo ono sto se culo na traci. Tako su postali neko ko nisu.

O ovoj temi cete sigruno jos vise naci u internetu i jos vise detalja.
Meni je bilo strasno kada sam ovo cula. Pogotovo sto to niko ne mora da pravda. Svi ti silni ljudi koji su bili na najgori nacin usmrceni, NIKO ama bas NIKO to ne mora pravdati. CIA je rekla da je slucaj zastario i da odgovorne ljude nije moguce optuziti. To je samo jedan deo koji se daje na javnost. Sta li danas rade??

Pošalji "MK Ultra" na Facebook Pošalji "MK Ultra" na Google Pošalji "MK Ultra" na My Yahoo! Pošalji "MK Ultra" na Live Pošalji "MK Ultra" na MySpace Pošalji "MK Ultra" na Twitter Pošalji "MK Ultra" na Digg Pošalji "MK Ultra" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. likvidator(raul) (avatar)
    ja sam čuo da postoji mašina na koju te kao navuku igricama, multimedijom i globalnom komunikacijom, ali da se ljudi zapravo otuđe i na kraju potpuno prolupaju.
  2. ~*Sweet Angel*~ (avatar)
    e mrzi me da citam....a sta je to mk?