Budi me... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

wind_of_change

Budi me...

Oceni ovaj blog
Budi me zvuk telefona... Ko li me zove u ovo doba?! Otvaram ochi i gledam u plafon... ne zelim da se javim... u sobi je mrak... ustajem i odlazim do kupatila... potreban mi je hladan tush... silazim u dnevnu sobu i stavljam kafu... Bacam pogled na sat... 15 do 8... uf,kasnim! Pochinjem uzurbano da se spremam i navlachim farmerke... a onda pomislih: Ma koga je briga? Pushtam radio... Prljavo Kazalishte, jedna od mojih omiljenih... Uzimam vrucu sholju kafe i otvaram prozor... Vetar mi duva u lice... Posmatram nebo dok uzimam prvi srk... prelepo plavo nebo prosharano oblacima iza kojih se sakriva sunce... Sedim na ogradi terase dok pijem kafu i slusham Moody Blues... Sunce se ponovo pojavljuje i obasjava mi lice... a onda pomislih, bilo bi shteta da sam ovakav prizir propustila sedeci u skolskoj klupi i slushajuci dernjanje istoricharke... zivot je lep... zivot je samo jedan... (:

Pošalji "Budi me..." na Facebook Pošalji "Budi me..." na Google Pošalji "Budi me..." na My Yahoo! Pošalji "Budi me..." na Live Pošalji "Budi me..." na MySpace Pošalji "Budi me..." na Twitter Pošalji "Budi me..." na Digg Pošalji "Budi me..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. wild_child (avatar)
    Lepo.
    Zivot jeste samo jedan i lep je.
    Treba ga cuvati od pogresnih ljudi.
  2. Sibil Vejn (avatar)
    Svidja mi se,lepo napisano (:
  3. wind_of_change (avatar)
    Hvala.
  4. Funny! (avatar)