Iluzija - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Eric Draven

Iluzija

Oceni ovaj blog
Dan za danom sve besmislenije prolazi...svaka moja nada
se pretvara u pepeo...svaki san ostaje izgazen na ovoj zemlji po kojoj bez duse hodam....pojavis se ti i doneses tracak srece i onog starog osecanja koje skoro pa zaboravih....iz sitnih komadica opet ovo srce sastavis...
pocnem da verujem da ima necega za mene u ovom zivotu...da bih nastavio dalje...ali NE..ja sam igracka u ruci neceg mocnijeg od mene...marioneta koja pruza drugima zadovoljstvo kroz svoju patnju...izdam se....pustim osecanja da na povrsinu isplivaju,a onda ono
isto srce koje si obnovila iscupas iz grudi mojih...ono ostaje u ruci tvojoj...jos kuca dok bacam zadnji pogled na tvoje oci...pune prezira i ironicnih reci...padam..udaram glavom o zemlju...i pokusavam da se setim boljih vremena...kada je svet bio savrsenstvo u mislima mojim...pustam zadnji dah sa usana...i prestajem da postojim

Pošalji "Iluzija" na Facebook Pošalji "Iluzija" na Google Pošalji "Iluzija" na My Yahoo! Pošalji "Iluzija" na Live Pošalji "Iluzija" na MySpace Pošalji "Iluzija" na Twitter Pošalji "Iluzija" na Digg Pošalji "Iluzija" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Cicoka (avatar)
    SVAKI KOMENTAR BIO BI NE PRIMEREN OVOJ TUZNOJ SONATI..........
  2. Maha-maja (avatar)
    proci ce...
  3. mari mari (avatar)
    nemoj da se nerviras, mlad si.
    bice i drugih prilika.
  4. Romanticus (avatar)
    sve je to iluzija brate...........