Shvatanje realnosti

Najdubokoumnije shvatanje ove stvarnosti vodi vas na kraju puta na obične životinjske potrebe - “u'se, na'se i po'dase” - to je natprirodni kraj shvatanja sveobuhvatne realnosti življenja.

Žalosno, ali istinito.

Na kraju inkarnacije ćete dobiti isti stepen “ka napred”, kao i ona fizički vama slična životinja koja je proživela svoj život u tim običnim životinjskim potrebama... Ako je ta životinja bila na 2. biće na 3. A ako ste vi bili na 6. bićete na 7. I to je to.

Žalosno, ali mrtvo ozbiljna stvarnost... “Mrtvo”, ne slučajno.

Cela realnost se svodi na izbor, a izbor je ionako već odavno izabran. Koja svrha? Mrtvih duhova da “izaberu” nešto što je izabrano. Život? Aktivnost (kakva-takva)?

Jednostavno... Smrt, već mtvog.
 
Mrtvac opisuje zivog a ziv opisuje mrtvaca , Ko je ziv a ko mrtav? Percepcija vidjenog moze da zavara i da mrtvac sebe ubedi da je ziv.Naravno u to poveruje jer virtuelno zna da zavara isto koliko i jednu istinu da pruzi. A mi onda pricamo o istini......a istina.....sta je to?
 
" .a istina.....sta je to?"

...sam pojam je fraza , za budale --- reče meni moj učitelj i uteče životu / smrti / životu - ma vrag bi znao čemu , samo poodavno nije prisutan na ovim našim prostorima ( volim da mislim da se skita po belom svetu )...
 

Back
Top