Shvatanje realnosti - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Demijurg

Shvatanje realnosti

Oceni ovaj blog
Najdubokoumnije shvatanje ove stvarnosti vodi vas na kraju puta na obične životinjske potrebe - “u'se, na'se i po'dase” - to je natprirodni kraj shvatanja sveobuhvatne realnosti življenja.

Žalosno, ali istinito.

Na kraju inkarnacije ćete dobiti isti stepen “ka napred”, kao i ona fizički vama slična životinja koja je proživela svoj život u tim običnim životinjskim potrebama... Ako je ta životinja bila na 2. biće na 3. A ako ste vi bili na 6. bićete na 7. I to je to.

Žalosno, ali mrtvo ozbiljna stvarnost... “Mrtvo”, ne slučajno.

Cela realnost se svodi na izbor, a izbor je ionako već odavno izabran. Koja svrha? Mrtvih duhova da “izaberu” nešto što je izabrano. Život? Aktivnost (kakva-takva)?

Jednostavno... Smrt, već mtvog.

Pošalji "Shvatanje realnosti" na Facebook Pošalji "Shvatanje realnosti" na Google Pošalji "Shvatanje realnosti" na My Yahoo! Pošalji "Shvatanje realnosti" na Live Pošalji "Shvatanje realnosti" na MySpace Pošalji "Shvatanje realnosti" na Twitter Pošalji "Shvatanje realnosti" na Digg Pošalji "Shvatanje realnosti" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. gost 302219 (avatar)
    Mrtvac opisuje zivog a ziv opisuje mrtvaca , Ko je ziv a ko mrtav? Percepcija vidjenog moze da zavara i da mrtvac sebe ubedi da je ziv.Naravno u to poveruje jer virtuelno zna da zavara isto koliko i jednu istinu da pruzi. A mi onda pricamo o istini......a istina.....sta je to?
  2. Demijurg (avatar)
    :super:
  3. 123loncar (avatar)
    " .a istina.....sta je to?"

...sam pojam je fraza , za budale --- reče meni moj učitelj i uteče životu / smrti / životu - ma vrag bi znao čemu , samo poodavno nije prisutan na ovim našim prostorima ( volim da mislim da se skita po belom svetu )...