Ipak pishem o ljubavi - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

ljeshko

Ipak pishem o ljubavi

Oceni ovaj blog
Josh jedan ugriz sata u meko meso tishine.Teshki mrak me pritiska, kao da mi otvara grudi i sipa se unutra,pravo u srce.San mi odbija utochishte.Misli nezadrzivo jure i osvjetljavaju to lice.Sat i dalje zadovoljno mljacka.Shta je to sa mnom?Gleda me to lice i chujem kako mi govori ime.Padam u san i nadam se da cu da je sanjam.
Budim se.Sat dosadno kucka.Malokrvno jutro kezi se kroz prozor.Sve me nervira,nishta nema smisla.
Jos jedan dan bez nje.

Pošalji "Ipak pishem o ljubavi" na Facebook Pošalji "Ipak pishem o ljubavi" na Google Pošalji "Ipak pishem o ljubavi" na My Yahoo! Pošalji "Ipak pishem o ljubavi" na Live Pošalji "Ipak pishem o ljubavi" na MySpace Pošalji "Ipak pishem o ljubavi" na Twitter Pošalji "Ipak pishem o ljubavi" na Digg Pošalji "Ipak pishem o ljubavi" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Glupachica (avatar)
    Sem shto je ima u tvojim mislima
  2. dadel (avatar)
    Sa prvom recenicom si nas uveo i zaintrigirao, sledeca, ajd da je precutimo ne zato sto je losa nego sto nije na nivou prve, ali dalje udaras kao maljem. Na kraju otkrivas uzrok svog raspolozenja.
    Za mene veoma jako:
    Ugriz sata u meko meso tisine--Sat i dalje zadovoljno mljacka- Malokrvno jutro kezi se kroz prozor.

Primedba: Istina je da se u takvom raspolozenju cesto gleda na sat ali u ovako kratkom tekstu si ga tri puta pomenuo, mogao si naci neku zamenu umesto Sat dosadno kucka.To ti razvodnjava jacinu.
    Drago mi je da sam ovo procitao. Nastavi.
    Ni ja nisam bog zna kakav/ pisem pomalo/ ali kod drugih se lakse uoce greske nago kod sebe.
    Pozdrav !
  3. ljeshko (avatar)
    Hvala
  4. ljeshko (avatar)
    Kontam da niesi shvatio raspolozenje, kazes u tom raspolozenju se cesto gleda na sat,a fora je da ja uopste ne gledam na sat nego ga cujem u opstoj tisini...on i sluzi da pojacha osjecaj samoce,tisine...mozda to niesam bas dobro uradio
  5. ljeshko (avatar)
    I da, na zalost ima je previse u mojim mislima.
  6. kia77 (avatar)
    http://forum.krstarica.com/blog.php?b=2927 P.S. Maslinovo ulje ili suncokretovo?
  7. opanak (avatar)
    Па и мој коментар ....ваљда неће бити сувишан, па и ако јесте............нема везе................

САМОЋА

Кад помислиш да је неко сам
    и не желиш душа да тугује
    Доживет ћеш од самоће плам
    уз спознају тајне, како се самује......

Самоћа је душе преља
    а и круна свих надања
    Остварење тајних жеља
    *подизање свих падања.*

ЗК
  8. ljeshko (avatar)
    TAMAN SAM SE PONADAO DA NIKO NECE PROVALITI:-):-):-)@KIA briga me,i tako i ovako ce me dinstati:-)A i reko sam ako je posvetim nekom novom,a ovo je jedna stara ljubav
  9. lejla.al.dbuni (avatar)
    Ovakav naslov bi vise odgovarao sadrzaju ovog jedinstvenog,originalnog teksta.
    Cudesnim i neocekivanim metaforama obojio si slojevito svoj untrasnji nemir,svoju samocu,tugu i ocaj..precizno,filigranski naslikao si osecanje beznadja.
    Uvek me obraduje pomisao da nam lepota klasicne proze i poezije nece odumreti dok nam je "mladih lavova" poput tebe..
    Samo hrabro napred,Ljesko,imas potencijala!
  10. ljeshko (avatar)
    Pa, hvala...Meni je drago kad god neko procita neko moje "pisanije"...