pomozite mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!prevalila me decko sta da radim? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

zoltane vasic

pomozite mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!prevalila me decko sta da radim?

Oceni ovaj blog

Komentari

1. VIRGINIJA (avatar)
    Ti si ili Madjarica,ili imash ozbiljnih gramatichkih problema!

Pa nishta.Jednostavno PREVARISH I TI NJEGA!
    zurila sam i zato je ispalo tako!tebi sve smeta?
    Ažurirano 20.10.2007. u 23:12, autor: zoltane vasic
  2. dalila 84 (avatar)
    Cuti i pravi se da nemas pojma.
    Ozbiljna sam,proci ce ga.
    Moja drugarica ti kaze da ga ostavis na nedelju dana, a ako se ne vrati na kolenima,tj.ako te ne bude zvao-nadjes drugog.
    Medjutim,iz iskustva-ako si zaljubljena,pravi se prosta.
    Ako mislis da te voli,naravno.
    hvala vam!nece se vratiti jer mi smo bili zajedno 5 godine a medutim on je vec imao 6 godine drugu vezu!eto to je bilo!i ako bi se hteo vratiti nikada necu to moci da oprostim ni zbog toga sto ga tolko volim!poz
    Ažurirano 20.10.2007. u 23:15, autor: zoltane vasic
  3. Zeroo4u (avatar)
    Ma teraj dalje. Mozemo mi svi ovde da filozofiramo koliko hocemo, ali samo ti znas kako ti je. Sigurno nije lako, a cim ti nije lako, sta ce ti On! Teraj dalje, i nemoj pod svaku cenu da nadjes nekog drugog. Svi smo mi muskarci isti i zato ako nadjes drugog na brzinu, jos ce ti gore biti. Zato samo pokusaj da ides dalje, naravno nikad ne oprosti prevaru, i kad tad ce ti biti bolje! To ti je moj savet hvala ti lepo na savetu!ni necu da trazim drugog decka!kad tad pojavice se drugi!poz:razz:
    Ažurirano 21.10.2007. u 14:19, autor: zoltane vasic
  4. zota85 (avatar)
    Yo yo yo! Nemoj tugovati... Zivot je previse kratak da bi patili za necim, pa makar i neko kratko vreme!!! Dve stvari se u vezi ne mogu oprostiti a to su PREVARA i LAZ... Polako naici ce i za tebe neko, onaj PRAVI!!! A onda ce ti ovo izgledati kao neka sala ili nesto tome slicno...
    hvala ti na komplimentu
    Ažurirano 01.11.2007. u 13:06, autor: zoltane vasic