Tovari magare dok je u blato - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

xpertbet

Tovari magare dok je u blato

Oceni ovaj blog
Skontao sam da sam bolesni radoholichar, je eat my shorts ko da ce priznavanje resiti problem ili je pocetak da se problem resi. Ma nema mi spasa

Istini za volju nije to lose, kao lozim se da sam profi zbog toga pa eto cak i volim to sto radim i sve to, ma gde zabodem podesavanje nekih 300 chuda i dok se osvrnem ostavila me zenske pizdim na porodicu kad me zovu da rucham jer nemam vremena a onda se opet skontam da zaista i samor azumevanje da to jeste bio i bice problem mi ne daje ni malo snage da se protiv toga borim, ogrezao sam u web publishing. Niste ispod milion strana vishe ni ne kvrcne samozadovoljstvo time sto sam postigao nesto dok se nekad moglo biti kool sa jednom stranicom od koje samo ustvari ukrao. Sad kombinujem ko nezdrav razne rss izvore u razne tripove preko servera koji me koshtaju ko skupi hotel za kompletnom uslugom po sobama i i dalje

dokle bre vishe

mi smo proklet narod, well chak i da nismo ja sam definitivno proklet. postavim sebi nesotvarive ciljeve a onda kad se nekako dovuchem do ostvarenja onda sebi zakucam da moram to da napravim duplo i josh uvrnutije nego sto je sama suluda ideja izgledala u startu.

Jedan moj partner.. Kontam da je coeku frka sto svasta zahtevam da pozavrsavamo ali tjuti i trpi ko sto ja bezocno tovarim i sebe i njega novim projektima novo ovo novo ono odrzati ovo i ono i to i tamo i vamo i vidi evo pazi gle ludnica

Jadne moje devojke. Kao stekam se da sam tu nesto kool jer sam profi i *** nemam vishe vremena pa se vidimo kad se vidimo a ono ustvari i da imam vremena opet bi zaplivao u to od cega nemam vremena

ziv cirkus

tovari magare dok je u blato

Pošalji "Tovari magare dok je u blato" na Facebook Pošalji "Tovari magare dok je u blato" na Google Pošalji "Tovari magare dok je u blato" na My Yahoo! Pošalji "Tovari magare dok je u blato" na Live Pošalji "Tovari magare dok je u blato" na MySpace Pošalji "Tovari magare dok je u blato" na Twitter Pošalji "Tovari magare dok je u blato" na Digg Pošalji "Tovari magare dok je u blato" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. hakim bej (avatar)
    Kupi sebi menadzera.
    Ne pitaj sta kosta.
    Ako je lepa- ozeni se.
    Magare trazi menadzment. organizaciju. red.
  2. Cicoka (avatar)
    Da li si se zapitao sta ce se desiti kada magarac cikne,onda nema nicega,mada ima nade za tebe,sam si shvatio sta radis,treba ti jak razlog da sam sebi stanes na put i kazes:"Stani malo ej zivot,stani malo ja te molim........
  3. dadel (avatar)
    Ko je u prvoj lizi mora mLogo da trci
  4. ljeshko (avatar)
    Ko je u prvoj lizi mora mLogo da trci
    AXAXAXA naj komenatar
  5. ristob (avatar)
    Čekaj, šta je taj Web publishing?
  6. xpertbet (avatar)
    Web Publishing je izdavastvo na Webu (Internetu) To je prakticno pravljenje websajtova i blogova u masama i bez porudzbine vec zbog samog sadrzaja