Shta mislite o Feminizmu? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Jelena_rFsB

Shta mislite o Feminizmu?

Oceni ovaj blog
Mislite li da je bolje bilo u proslosti kada su zene bile potcinjene muskarcima, i kada im je jedina ''misija'' u zivotu bila deca i kuvanje, ili danas kada zene mogu da budu shta hoce, i opiru se pravilima koja su im nametnuta?

(izvinjawam se ako ima gramatickih gresaka, ili lose formulisanih recenica, srpski mi nije bas najbolji)

Pošalji "Shta mislite o Feminizmu?" na Facebook Pošalji "Shta mislite o Feminizmu?" na Google Pošalji "Shta mislite o Feminizmu?" na My Yahoo! Pošalji "Shta mislite o Feminizmu?" na Live Pošalji "Shta mislite o Feminizmu?" na MySpace Pošalji "Shta mislite o Feminizmu?" na Twitter Pošalji "Shta mislite o Feminizmu?" na Digg Pošalji "Shta mislite o Feminizmu?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. MadonnaGirl (avatar)
    Danas definitivno...Zatvor je za svako ljudsko bice,a pogotovo za zenu kada sedi kuci i cuva decu.Imamo i mi mozak i mi umemo da razmisljamo,stavise,i da stvorimo nesto...Mislim,stvarno
  2. Derer (avatar)
    Feminizam jacha organizam.
  3. CobRa-SiC- (avatar)
    "pogotovo za zenu kada sedi kuci i cuva decu"... pa posle nekti muškarac bude kriv što sama sebe ograničavaš...
  4. CobRa-SiC- (avatar)
    Mada, možese primetiti daza neke ljude nema veće sreće negoda provode vreme sa svojom rođenom decom... :roll:...
    E, sad akoe to zatvor... Misiiim...
  5. DJM (avatar)
    Nikada nisam voleo te "izme"... komunizam, nacizam, feminizam itd...
    Borba za ljudska prava je jedna prica a feminizam je potpuno druga...
    Zapravo isto je sto i sovinizam...

Sto se mene tice ja se zalazem da svi imaju ista prava... koja inace i imaju...
    Nikako se ne zalazem da neko bude "visa rasa" kako muskarci tako i zene...