BRAVO MAJSTORI - SKIDAM KAPU ! - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

BRAVO MAJSTORI - SKIDAM KAPU !

Oceni ovaj blog
Ovih dana novine vode raspravu koliko je miškovićizam platio čuvenu kuću za manipulisanje i profilisanje javnog mnenija ; koja treba u nama da formira stav o utamničenju i progonu časnog i poštenog građanina " kotraverznog Miška " - patriote nad patriotama --- i sve tako !
Miško se na vreme olovio , pa može sebi i to da priušti .
Mnogi ne mogu ni lek da kupe , a kamo li fotografa da plate kod fotografa - a za novine i ne pitaju a kamo li ta se slikaju ! Njih za novine ne slikaju i kad im noge vire iz kontejnera !
Evo predsednik vlade ne može tako nešto suptilno sebi da priušti kao miškovićizam ; a eto došlo vreme da mora da zabašuruje osnovane sumnje da je sa belosvetskim krimosima dugi niz godina petljao . Ali sa ovakvom providnom prapagandom baš nešto i ne ide :

"Sabotaža Dačićevog aviona: Realna pretnja ili marketinški trik?"

"- Svaku ovakvu najavu treba ozbiljno shvatiti i službe vrlo ozbiljno moraju time da se pozabave, ali je pitanje da li to treba objaviti. Prvo, time je tim grupama poslata informacija da službe znaju sve šta oni rade i da treba da nađu neki drugi metod. Drugo, vidljivo je da takva vest ima političku konotaciju i da se pojavljuje nakon afera u kojima je Dačić sumnjičen za veze sa Šarićevim klanom. Nedopustivo je da se time diskredituju i politički zloupotrebljavaju službe."

I posle ovakvog javnog komentara objavljenog u novinama , šta običan čovek da kaže , sem da služba za odnose s'javnošću predsednika vlade ima o stanovništvu jako ružno i omalovažavajuće mišljenje . !
Ko zna , možda su u pravu!? Čime smo mi zavrednovali veće poštovanje ? Zaista čime !

Pošalji "BRAVO MAJSTORI - SKIDAM KAPU !" na Facebook Pošalji "BRAVO MAJSTORI - SKIDAM KAPU !" na Google Pošalji "BRAVO MAJSTORI - SKIDAM KAPU !" na My Yahoo! Pošalji "BRAVO MAJSTORI - SKIDAM KAPU !" na Live Pošalji "BRAVO MAJSTORI - SKIDAM KAPU !" na MySpace Pošalji "BRAVO MAJSTORI - SKIDAM KAPU !" na Twitter Pošalji "BRAVO MAJSTORI - SKIDAM KAPU !" na Digg Pošalji "BRAVO MAJSTORI - SKIDAM KAPU !" na del.icio.us

Ažurirano 18.02.2013. u 17:02, autor: 123loncar

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. gost 305379 (avatar)
    I takooo... razotkrivanje afere za aferom, daj narodu da ima cim da se pozabavi, da ne misli na svoju bedu, a pitam se, dok vlada vredno radi na svemu tome.. ko ce novce da vrati, ko ce novce da stvori i ko ce drzavu da obnovi, popravi ili uredi, kako god...
    ........
    nikad vise od ove zemlje drzava.......
    nikad vise ni sistema ni naroda, ni kulture..
    ni zakona, ni pravde
    ............
    totalni haos
  2. 123loncar (avatar)
    ..da , nikad od ovakve Srbije država - sistemski uređena i uljudna za život dostojan čoveka... karađorđevići posle I s.r. uništili su državu koja je kao saveznik u tom ratu dala milionske žrtve i izgradili ono što nas i dan danas košta ... taj diskontinuitet srpske državnosti plaćaće generacije i generacije ...praktično , članstvom u UEN početkom ovog veka počinje naša državnost .... hrvati , slovenci , makedonci i bosanci imaju stariju državnost od nas , zahvaljujući političkim kriminalcima koji vuku svoje korene tamo iz one kobne 1903..
  3. zxy (avatar)
    Citat Original postavio SSEZZAM
    I takooo... razotkrivanje afere za aferom, daj narodu da ima cim da se pozabavi, da ne misli na svoju bedu, a pitam se, dok vlada vredno radi na svemu tome.. ko ce novce da vrati, ko ce novce da stvori i ko ce drzavu da obnovi, popravi ili uredi, kako god...
    ........
    nikad vise od ove zemlje drzava.......
    nikad vise ni sistema ni naroda, ni kulture..
    ni zakona, ni pravde
    ............
    totalni haos
    Predlažem da se na Krstaricu preselimo skroz. ćaos !
  4. 123loncar (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Predlažem da se na Krstaricu preselimo skroz. ćaos !
    ..ma predlog je super, ali ne gotivi mnogo krsta sa svojim brižnim starateljima ovakve kao što sam ja ...malo, malo, oduzmu mi boravišnu vizu i proglase me nepoželjnom osobom ...pa opet me drže na granici nekoliko dana i sl. - tako da sumnjam da bih dobio pravo državčjanstva ...možda da pređem u ilegalu ?