Aplauz za budalu.... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Eric Draven

Aplauz za budalu....

Oceni ovaj blog
Shvatih....da sam bio ocaran necim sto nije bilo tu....u crnoj rupi mog postojanja....verovao sam da ONA drzi kljuceve srca moga....bio sam prokleta budala....i mislio da je ona jedina svrha mog malog mizernog zivota.....ponovo uvideh okrutnost istine .....da je ljubav bol....i da je bol uvek bio i ostace deo moga bica......moje srce je zdrobljeno poslednji put....vise u stanju nece biti da voli....i dok mi se poslednja suza zbog ljubavi niz obraz sliva...zelim vam svu srecu ovoga sveta....da sretnete ono bice koje ce vas uciniti celim....s kojim ce te biti jedna celina

Pošalji "Aplauz za budalu...." na Facebook Pošalji "Aplauz za budalu...." na Google Pošalji "Aplauz za budalu...." na My Yahoo! Pošalji "Aplauz za budalu...." na Live Pošalji "Aplauz za budalu...." na MySpace Pošalji "Aplauz za budalu...." na Twitter Pošalji "Aplauz za budalu...." na Digg Pošalji "Aplauz za budalu...." na del.icio.us

Ažurirano 06.10.2008. u 23:10, autor: Eric Draven

Kategorije
tuga

Komentari

1. <thAt G!rl> (avatar)
    Kada se zaljubis sve je najlepse,najbolje...a kada ta ljubav ode nastaje strasna bol,neko neobjasnjivo ludilo,sve kule se sruse,i mi ostanemo sami... :cry: :(
  2. Eric Draven (avatar)
    Da ali zamisli bol koji spoznas kada jos i otkrijes da tvoja ljubav nije ono cime se sve vreme pretstavljaLA/O....kao da dobijes duplu dozu razocaranja...hvala na komentaru
  3. Glupachica (avatar)
    Nakon svake ljubavi mislimo da vishe necemo voleti...sutra je novi dan
  4. Eric Draven (avatar)
    a tek cemo da vidimo kad ce da svane....
  5. Nemir (avatar)
    Lepo pises
  6. Eric Draven (avatar)
    hvala...ali to su samo reci srca mojeg...