.... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Eric Draven

....

Oceni ovaj blog
Zasto mi sudbina radi ovo....bas sad kada sam je ponovo spoznao?...zasto se vratila?Da mi nanese jos jednu ranu....ranu koja ce mi konacno glave doci?... da li se vratila da me jos jednom podseti na bol koji je vec jedanput tako okrutno spoznat?Da mi kaze da mi nije sudjeno voleti i biti voljen....da ubije ovaj zadnji tracak svetla sto osvetljava put od kojeg pokusavam da se klonim....puta koji vodi u crnu rupu beznadja...u sigurnu smrt duse i svih osecanja...vise ne nalazim utehu u ocima njenim....ni casa mi vise nije drug....davim se u ovoj nocnoj mori.....sanjam kako moje bezivotno telo bacaju u taj isti ambis koga se plasim vise nego spoznaje tvoje....kad saznas da su ova slova...pesme ove namenjene tebi...kada shvatis da sam te dugo voleo...da te volim...i da cu te uvek voleti....cak i kad dusa ova napusti ovu ljusturu koju zovem bicem svojim

Pošalji "...." na Facebook Pošalji "...." na Google Pošalji "...." na My Yahoo! Pošalji "...." na Live Pošalji "...." na MySpace Pošalji "...." na Twitter Pošalji "...." na Digg Pošalji "...." na del.icio.us

Ažurirano 06.10.2008. u 23:11, autor: Eric Draven

Kategorije
tuga

Komentari

1. Glupachica (avatar)
    Mogla bih da ti dam savet kao vecina ali znam da sve to i sam znash...zato voli jer ljubav je dar Bogova...
    Text je lep...
  2. Romanticus (avatar)
    Ne daj se brate..................