bez svesti o pravičnosti , učestvuje se u zločinima

Veštaci saučesnici u ubistvima dece
Vuk. Z. Cvijić | 19. 01. 2013. - 09:57h |

" Prava zavera ćutanja i lažnog veštačenja lekara o smrti trogodišnje Anje Grahovac, koja je pre pet i po godina umrla posle rutinske operacije katarakte, ne dozvoljava da se okonča suđenje. Ta opstrukcija može da bude prekinuta samo na jedan način, veštačenjem van Srbije, kažu stručnjaci.Dijana Radović u ime grupe građana čiji su najmiliji stradali zbog lekarske greške napominje da u Srbiji moraju da se donesu propisi i protokoli o veštačenjima u slučaju lekarskih grešaka da bi se izbegla neprincipijelna lekarska solidarnost."


Mislim da nam neće inostrana veštačenja i novi zakonski propisi doneti pravdu i rasformirati kriminalnu državu . To garantujem ; jer imamo zločinački poduhvat nad gardistima koji su streljani ( a i oni su nečija deca , na braniku ozadžbine bili ) , pa ubijeni posle ubistva - što nam inostrano veštačenje rasvetljava / predočava i ustanovljuje ; pa smo se mi kao građani oglušili i sklonili sve u zapećak iza časti, pravičnosti i ljudskosti.
Dakle, problem je u našoj takozvanoj građanskoj svesti i njenoj ljudskosti ; što je izgleda amputirano iz naše duhovnosti .
I sve dok tu našu duhovnost zajedno sa srpštinom ne pošaljemo u pakao , nećemo mnoge zločine i zločinačke poduhvate rasvetliti i osuditi - sudski ( časno i pravično ) .
Pogledajte ovaj iskaz koji nam donosi ovaj članak : " lekarska solidarnost " !?
Zar u zločinu i zločinačkim delanjima ima solidarnosti ili krivičnog učešća i saučesništva !?
Zar zamagljivanje krivičnih dela nije saučesništvo !?
Promenimo govor i sve imenujmo pravim pojmovima - tako, videćemo mnoge istine o nama i zlodelima koja su počinjena oko nas i u ime nas !
Konačno , na ovaj ili onaj način mi smo podavno neprijatelji nerođenima . Deca ne žele da se rađaju međ nama ( samo treba zaviriti u statističke podatke ) ! I to je surova istina koju ne prihvatamo i koju ne želimo da sagledamo, zarad sveopšteg ozdravljenja i obezbeđenja budućnosti potomstvu a sa njim i državi !
 

Back
Top