Ljubavno ludilo - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Eric Draven

Ljubavno ludilo

Oceni ovaj blog
Razmisljam o tom sudbonosnom trenu.....kad se zaljubih u tebe?Kako me je ljubav posetila tako tiho....bez ijednog znaka svojim potpisom mi zigoze tvoju priliku na ovo prepuklo srce....i opet ga nacini celim....za jednu svrhu.....da te volim...da te trazim pogledom svojim preko horizonta.....da vidim bljestavost ociju tvojih u blistavim zvezdama....da mi vetar sapuce ime tvoje u nocima besanim.....da kad god nebo place osetim neznost tvog dodira poput kapi kise....da na zvuk glasa tvog trepterim kao obican list na vetru....da u snovima mojim samo ti budes....kao boginja lepote....koja ozivi obicnog smrtnika i postade mu zivotna inspiracija....da se bori dalje....da veruje u neumiruce ideale......u osecanje jace od smrti same.....u beskrajnu ljubav koja ne zna za granice!

Pošalji "Ljubavno ludilo" na Facebook Pošalji "Ljubavno ludilo" na Google Pošalji "Ljubavno ludilo" na My Yahoo! Pošalji "Ljubavno ludilo" na Live Pošalji "Ljubavno ludilo" na MySpace Pošalji "Ljubavno ludilo" na Twitter Pošalji "Ljubavno ludilo" na Digg Pošalji "Ljubavno ludilo" na del.icio.us

Ažurirano 06.10.2008. u 23:11, autor: Eric Draven

Kategorije
romantika

Komentari

1. Glupachica (avatar)
    Lepo je...koliko optimizma,da li cu ja ikad tako neshto napisati
  2. Danka211 (avatar)
    Sudbonosni tren je onaj ludi kamen koji te uzdigne u ljubavi,svi ostali trenuci su prolazni...Treba se paziti ljubavi koja te poseti tiho,ako naglo zagrmi nece te spasiti niko...Ma koliko nam srce ponovo neko zaceli,duboki oziljak ostaje dok smo zivi...Za pravu ljubav treba se boriti...
  3. Eric Draven (avatar)
    Hvala vam obema....svako misljenje mi mnogo znaci...
  4. Barbara92 (avatar)
    Mnogo je lepo.Ma,predivno...
  5. Insolitus (avatar)
    prekini da mozgas i reci joj....
  6. true_sweetheart (avatar)
    Da ona to cita umesto nas ovde, bila bi sa tobom.
  7. *Purple Baby* (avatar)
    Stvarno mi nije jasno ko ocenjuje tvoje blogove!
    Sto se mene tice ocena za sve tvoje blogove je cista 5