Hvala ti jedino moje:heart: - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Eric Draven

Hvala ti jedino moje:heart:

Oceni ovaj blog
Upadoh u sivilo.Mac tuge opet proburazi moje srce.Od svih izdaja ova mi je najteze pala.Bila je to osoba koju sam voleo i postovao kao rodjenog brata.Za koga bi bez ikakvog razmisljanja zivot dao....moje srce vise nije osetilo one osobine koje coveka uzdizu......plemenitost i saosecajnost su mi se cinile tako dalekim.....polako sam padao u rupu bez dna....nije bilo prijateljske ruke koja bi me izdigla iz te nocne more.....ali onda me jedna ruka uhvati cvrsto....dade mi utociste.....da mi novu sansu za borbu sa bolom.....tu novu nadu da osetim nesto sto je odavno spavalo pritajeno....cekajuci da se pojavis ti....iz te najgusce magle srca mog....ljubav me je ponovo osamarila i rekla"Budi se budalo...dosla sam opet i odlaziti uskoro necu".Tvoj pogled me je podigao do samoga neba.....inspirisao me je za nove zivotne borbe.....sada samo u njemu nalazim utehu....budim se da bih te ponovo video.....vreme provedeno s tobom je tako kratko....pozelim da imam moc da vreme zaustavim.....u trenutku kada se nasi pogledi sretnu....nema reci koje bi dovoljno opisale koliko te volim...koliko te zelim u mom zagrljaju....kojim biti rekao hvala.....za ovo sto si mi pokazala....da zivot bez ljubavi nije zivot....vec najobicnija iluzija

Pošalji "Hvala ti jedino moje:heart:" na Facebook Pošalji "Hvala ti jedino moje:heart:" na Google Pošalji "Hvala ti jedino moje:heart:" na My Yahoo! Pošalji "Hvala ti jedino moje:heart:" na Live Pošalji "Hvala ti jedino moje:heart:" na MySpace Pošalji "Hvala ti jedino moje:heart:" na Twitter Pošalji "Hvala ti jedino moje:heart:" na Digg Pošalji "Hvala ti jedino moje:heart:" na del.icio.us

Ažurirano 06.10.2008. u 23:10, autor: Eric Draven

Kategorije
romantika

Komentari

1. Romanticus (avatar)
    Nedaj se brate moj......Sta da ti kazem drugo....Valjda ce se nesto lepo i tebi desiti......najgore kada te neko izda,za koga si bio spreman da i vatru hodis........

Tvoj brat,

Marko
  2. Eric Draven (avatar)
    hvala ti druze moj
  3. Glupachica (avatar)
    Lepa posveta ljubavi,ona kojoj je ovo namenjeno treba da je presrecna
  4. srna4 (avatar)
    "da zivot bez ljubavi nije zivot....vec najobicnija iluzija", bravo za definiciju i bravo za novi pocetak... i mi brale....
  5. srna4 (avatar)
    "da zivot bez ljubavi nije zivot....vec najobicnija iluzija", bravo za definiciju i bravo za novi pocetak... i mi bi brale....
  6. Eric Draven (avatar)
    .....da bi se pocelo iz pocetka moramo raskrstiti sa prosloscu....jednom zasvagda
  7. srna4 (avatar)
    "raskrstiti sa prosloscu....jednom zasvagda" mnooogooo tesko, ali jezivo dobro , ko moze, pre svega kad moze. Oni koji su se povadili kazu da nikada nije kasno, da Sunce jace sija... treba im verovati
  8. Миле саКлисе (avatar)
    da tebi brat reče
    Bila je isto tako jedna
    ali shvatićeš ako je otišla voljom svojom a ne Božijom
    da je voliš nije ni bila vredna