Alexandrijska paljevina... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

faraonn

Alexandrijska paljevina...

Oceni ovaj blog
... moc znanja je rob nosenja posledica. Moc znanja je tezak okus pomorandze koja nedostaje ...imamo sve osim ono zbog cega se latismo udzbenika kako knjiskih tako prirode . Iduci prema mirisu alexandrijske paljevine naisao sam na kobru cuvarku onoga sto je ostalo i sad cutim sa dva-tri papirusa koje niti iznijeti a niti na astal pod lampom cuvati .

Alexandrijska paljevina je spasila nepismene jer ono sto su zeljeli , spaljeno je a nova mudrost ne vodi nicemu ,- osim novoj paljevini .
Moc neznanja je oslanjanje na nagonsko i nadoknada u strastima za kojim mnogi ili mnoge pred spavanjem cute ili odsanjaju .
Podsvijest je nauka nepismenih i njihovo je podzemno carstvo , a tamo su rusioci ljubavnih veza, vish emotivnih postrojenje jer sve, sve ali kako rece moj pokojni djed,- e, moj sinko , kad se zapali 60. kila mesa , tada nijesam znao sta ce mi kroz zivot uraditi tih 60. kila mesa ,- zlo gasi a jos vece ne-gasi . Ako gasimo ljudski i da valja ,pozeljece tih 60. kila i druge vatrogasne ekipe jer je relej 'korejskog znaka',- naopaka rabota ???

Pošalji "Alexandrijska paljevina..." na Facebook Pošalji "Alexandrijska paljevina..." na Google Pošalji "Alexandrijska paljevina..." na My Yahoo! Pošalji "Alexandrijska paljevina..." na Live Pošalji "Alexandrijska paljevina..." na MySpace Pošalji "Alexandrijska paljevina..." na Twitter Pošalji "Alexandrijska paljevina..." na Digg Pošalji "Alexandrijska paljevina..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari