STREPNJA - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

DUNJA W

STREPNJA

Oceni ovaj blog
''Ja sam proša sito i rešeto
ovaj grdni svijet ispitao,
otrovi mu cašu iskapio,
poznao se s grkijem životom.
Sve što biva i što moze biti,
meni nista nije nepoznato;
što god dodje ja sam mu naredan...''

''Gorski Vijenac'',Njegoš

P.S.Nekako se nametnuše ovi zadnji redovi,dok Sudbina Skretnicar odlučuje i bira za mene nove životne koloseke...i čudno sam mirna,mada pomalo strepim i nadam se dobrom...

Pošalji "STREPNJA" na Facebook Pošalji "STREPNJA" na Google Pošalji "STREPNJA" na My Yahoo! Pošalji "STREPNJA" na Live Pošalji "STREPNJA" na MySpace Pošalji "STREPNJA" na Twitter Pošalji "STREPNJA" na Digg Pošalji "STREPNJA" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. orfej sa ibra (avatar)
    [IMG]http://3.*****************/-5zT1UnOm7ZE/T_yyIhp0oGI/AAAAAAAABb8/3U-K8V02Tvo/s1600/554670_331312053610910_1568201192_n.jpg[/IMG]
    Ono što je najvažnije je koliko dobro hodaš kroz vatru

Charles Bukowski
  2. DUNJA W (avatar)
    Pravi izbor,hvala Orfej....
  3. orfej sa ibra (avatar)

Stare ljubavi i stare klade upale se u svako doba.

Francuska poslovica
  4. orfej sa ibra (avatar)

Želim ti svaku sreću... i nadam se da znaš da upravljaš kormilom
  5. zxy (avatar)
    Citirani stihovi nisu ni strepnja ni nada već spoznaja života na osnovu vlastitog iskustva a ako hoćeš da vidiš šta šta je Njegoš mislio o čoveku i njegovom pozvanju u svetu i životu bolje je da čitaš Luču mikrokozmu ali...ni tamo ništa novo.Bolje je za čoveka da se što manje zavarava manje će i da se razočarava.Tek kad pravu prirodu života sagleda može čovek da živi kako treba.
  6. RiadaT. (avatar)
    Ma gdje da te odvedu te skretnice...nek bude sretno
  7. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio orfej sa ibra

Stare ljubavi i stare klade upale se u svako doba.

Francuska poslovica

ovaj put strepnja nije zbog ljubavi...ali hvala na lepim recima i fotkici...
  8. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Citirani stihovi nisu ni strepnja ni nada već spoznaja života na osnovu vlastitog iskustva a ako hoćeš da vidiš šta šta je Njegoš mislio o čoveku i njegovom pozvanju u svetu i životu bolje je da čitaš Luču mikrokozmu ali...ni tamo ništa novo.Bolje je za čoveka da se što manje zavarava manje će i da se razočarava.Tek kad pravu prirodu života sagleda može čovek da živi kako treba.

citirah stihove zbog zadnjeg reda da ''sve sto dodje ja sam mu naredan'',tako se nekako uklopilo u ove moje dane....
  9. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio RiadaT.
    Ma gdje da te odvedu te skretnice...nek bude sretno

Hvala Riada...i ja se tome nadam...
  10. DUNJA W (avatar)

Hvala dragom prijatelju na ovom linku...Hvala sto brines...mislim na tebe i kada nisam tu...