Morski plodovi - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Demijurg

Morski plodovi

Oceni ovaj blog
Ijao, ljudi, da znate kako mi je drago što sam vegan, jer sam upravo čuo kakvu je salatu moj kolega malopre probao u gradu. U pitanju su morski plodovi: gomila anusa od hobotnice pomešana sa gomilom anusa od meduze. Restlovi. Šupak od hobotnice je tvrd kao krastavac i ima one bodlje, kao armature, a šupak od meduze izgleda kao pihtije (ladetina); pa kad se pomeša (veli on)... mmm... milina... Ima neki čudan i neodređen ukus, teško da bi se mogao uporediti sa bilo čim. Ma topi se u ustima... Waldorf salata i kavijar su za ovo nula; ma nula. 100% najprva i najglavnija salata sveta. Dobar tek. Prijatno.

Pošalji "Morski plodovi" na Facebook Pošalji "Morski plodovi" na Google Pošalji "Morski plodovi" na My Yahoo! Pošalji "Morski plodovi" na Live Pošalji "Morski plodovi" na MySpace Pošalji "Morski plodovi" na Twitter Pošalji "Morski plodovi" na Digg Pošalji "Morski plodovi" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. iamblond (avatar)
    nisi fer a niti prihvačaš da su ukusi različiti...to što tebi nešto izgleda da ne korisim ipak rječnik koji ti počesto koristiš, ne znači da je to tvoje mišljenje i istinito..a inače, zna se da je morska hrana najzdravija hrana na svijetu....oprosti ali ni meni vaša veganska hrana baš ne izgleda kao lijep buketić...na svašta nešto sliči i liči..i ne odgovara mi taj okus..pa ne pljujem po različitostima....ne bi ni ti smjeo....jer ljudi imaju pravo biti različiti...to je još jedino pravo koje nam je ostalo....
  2. Demijurg (avatar)
    Ojha. Sve ono što je imalo oči, mozak... i tako to... a našlo se u tanjiru/tranjuru - ne može biti zdrava hrana, jer se raspada po krepavanju toga što je imalo oči, mozak... i tako to... Dalje, postoji užasno mnogo bolesti kje nastaju kao posledica konzumacije mesa, mleka i jaja, ali nijedna bolest ne nastaje konzumiranjem voća i povrća. U kombinaciji sa solarnom jogom (sungazing, gledanje u Sunce) - zdravlje je zagarantovano... A onaj ko se poziva na pravo - obično nije u pravu...
  3. hakim bej (avatar)
    A sta je sa plodovima svinjca?
    Ili plodovima stale?