....a vječne su ,-budućnosti...

...
obraz-ruze-tid001.jpg

...jedna davnja ruža
kao u ramu
ne izlazi
ne miriše
krene van sebe
i vrati se opet
i bez Sunca
bez kiše
...neću da bude moja
šta bih
kad moja
prestala bi biti
potrgati ružu
ili ne posmatrati je
jedno je
te isto...
..neću i nijesam ostvario
nijednu ljubav
koja je moja morala biti
zato su sada moje
i ne mogu me izdati ili
ljubomori predati
ne mogu biti prošlosti
a vječne su budućnosti...​
 
...mislim da se ljubav pravi od veoma mnogo djelova ali samo originala u jedan Mozaik i on je ,-Ljubav...
...ne smije hvaliti niti jead djelić...malo je ko uspio ali uspijevaju oni koji su se već prenadali ili več
popadali...
...Ljubav nikad ne kasni...ljubav i čovjek su jedina dva zla u Vasioni...zla jer se toliko spajaju i počinju da nema im spasa sve dok traje i jedna rupa_ponornica kao svjedoh dubina kao reference dokle se mora 'roniti'...
...M a r i j a ...
 
15bf636446.jpg

OD ISKRE BOŽANSKOG,/koja je u svima nama/ZAPALIH VATRU U SEBI
veliku vatru - vatru koja ne gori, već pročišćava sve čega se dotakne.

Ta vatra dotakla je svaku ćeliju moga tela, i ćelije mog tela me zavoleše.
Sjedinio sam se sa svojim telom, ali moja ljubav je i dalje rasla.

Ta vatra dodirnu sva moja osećanja i moj um, i moja osećanja se pretvoriše u snažnu i iskrenu ljubav.
I ja zavoleh SEBE,iskreno i bezrezervno.

Ali vatra je i dalje plamtela i ja osetih potrebu da s nekim podelim svoju ljubav.
Odlučio sam da ugradim deo svoje ljubavi u svako drvo, i drveće me zavole,

I ja se sjedinih sa drvećem, ali moja ljubav se tu nije zaustavila, ona je i dalje rasla.

Ja dadoh jedan deo svoje ljubavi svakom cvetu, i travi, i zemlji i oni me zavoleše,
I sjediniše se sa mnom.

A moja je ljubav rasla sve više i više i ja zavoleh sve životinje na svetu.
One mi uzvratiše svojom ljubavlju i zavoleše me, i ja se sjedinih s njima.

Ali moja ljubav je i dalje rasla.
Unesoh deo svoje ljubavi u svaki kristal,
u svaki kamen na zemlji, u prašinu, u metale, i oni me zavoleše, i ja se sjedinih sa zemljom.

A tada odlučih da svoju ljubav unesem u vodu, u okeane, u reke, u kišu, u sneg.
Oni me zavoleše i sjediniše se sa mnom.

A moja ljubav je i dalje rasla sve više i više.
 
15bf636443.jpg

A moja ljubav je i dalje rasla sve više i više. Odlučih da svoju ljubav dam vazduhu i vetru.
Osetih snažno jedinstvo sa zemljom, sa vetrom, sa okeanima, sa prirodom, i moja ljubav je i dalje rasla.

Okrenuh se ka nebu, ka Suncu, ka zvezdama, i pružih jedan deo svoje ljubavi svakoj zvezdi, Mesecu, Suncu, i oni me zavoleše.
I ja postadoh jedno sa Mesecom i Suncem i zvezdama, i moja ljubav nastavi da raste sve više i više.

Ja dadoh svoje ljubavi svakom čoveku, i sjedinih se sa čitavim čovečanstvom.
Gde god sam išao, koga god sam sretao, u njegovim očima sam video sebe, jer ja sam deo svega, jer volim."

Hvala ti, Tvorcu svemira, za darove života koje mi pružaš. Hvala ti što mi daješ sve što mi je potrebno.

Hvala ti što mi pružaš priliku da živim u ovom prekrasnom telu, sa ovim čudesnim umom.

Hvala ti što živiš u meni sa svom svojom ljubavlju, svojim čistim i beksrajnim duhom, svojom toplotom i sjajnom svetlošću.

Hvala ti što, gde god da krenem,
dopuštaš da svojim rečima,
svojim očima,
svojim srcem pružam tvoju ljubav.
da bih mogao živeti u ljubavi do kraja svog života.


Volim te baš takvog kakav si, i zbog toga što sam i ja tvoja tvorevina,
volim i sebe onakvog kakav sam.

Pomozi mi da u svome srcu nosim ljubav i mir
i da živim novim životom ljubavi,


SADA, SVAGDA I KROZA SVE VEKOVE... AMIN !
 
.Ljubav nikad ne kasni...ljubav i čovjek su jedina dva zla u Vasioni...zla jer se toliko spajaju i počinju da nema im spasa sve dok traje i jedna rupa_ponornica kao svjedoh dubina kao reference dokle se mora 'roniti'...
...M a r i j a ..

pusti me da vjerujem da je ljubav hrana naše duše...pusti da sanjam da je to razlog zbog kojeg živimo....i da nema zla..da ima ruka u ruci....i pogled blag ...smiješak u očima....kad vidiš voljenu-voljenog....i kad su teški dani da postoje samo MI...da nema ti vi, oni....samo MI....
 

Back
Top