Mrtav a disem… - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Insolitus

Mrtav a disem…

Oceni ovaj blog
Medikamentno lecenje iza mene ostavilo je cudan prizor, razbijena casa, prolivena voda po drvenom stolu koja se stapa sa otiscima krvi i prazna bela flasica tableta na kojima nista ne pise. Vazduh je bio tezak, silom sam ga udisao a kapljice znoja padale su po ruci, koja se sama od sebe tresla.. Stavih odredjeni spoj atipicnih travnatih “lekova” kojeg zovem "Ona" u papir od cigarette I poklonih sebi malo oduska uvijenog u crvenilo Vranca…Beli zidovi poceli su da se grle, a ja nisam imao koga zagrliti.Cetkovic negde u daljini je ispustao glas i lomio zvukove recima.Kada ugledah tebe uplakanu, srusi se barijera stvarnosti i sna i ja zaplovih rekom maste. Plutao sam morima beskraja i pateci od raznih ludila u meni rasla je.. Da, zellja da hodam, da bih te pronasao.. Zeleo sam da gledam, da bih te ugledao. Zeleo sam da cujem, da bih te cuo i nisam zeleo da se osvestim jer mi se pojavljujes samo tada... Moj nedovoljan uvid u bolest stvarao je tvoju sliku pred mojim ocima i nisam se hteo pomiriti sa cinjenicom da si me zaboravila, gorile su nase slike pred mojim ocima a njihov dim nagrizao mi um.. Kolaboira...
Nasmejala bi se kada bi ti rekao da si mi pevala , grlila me i govorila mi kako smo samo slepi bili.. Uzimajuci u obzir da oboje imamo dioptriju Malena, bila si u pravu.. Ej, ti upravu ?
Poceo sam dolaziti sebi, pa popih dobar gutljaj onoga sto nisi volela da pijem. Stvarnost je uzimala maha i ja sam shvatio koliko si samo daleko, kako ti vise nista ne znaci. Pomirio sam se sa istinom, stvarnoscu, realnoscu.. Al' ciroza mi se gorko smesila.
Ubitacni chin ispliva na povrsinu, i svi ti ubogi tvoji prijatelji rascerupase sve ono sto sam voleo u tebi, zbog tebe sada mrzim ljude vise nego ikad..Mrtav sam, ali i dalje disem, znas da me je tesko ubiti…

Pošalji "Mrtav a disem…" na Facebook Pošalji "Mrtav a disem…" na Google Pošalji "Mrtav a disem…" na My Yahoo! Pošalji "Mrtav a disem…" na Live Pošalji "Mrtav a disem…" na MySpace Pošalji "Mrtav a disem…" na Twitter Pošalji "Mrtav a disem…" na Digg Pošalji "Mrtav a disem…" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. ljeshko (avatar)
    Mozda samo iz ovakvih nesuvislih stanja nastaju ovako realisticne slike.Rekao bih "solidno" ali mrzim tu rijec.Kazem-vrlo lijepo
  2. ***BarbiE_GirL*** (avatar)

Stvarno mi je zao shto se ovako osecash.......
  3. Insolitus (avatar)
    nemoj da ti bude zao..meni nije...ipak me je tesko ubiti...