Pitam se pitam... vezano za ocenjivanje blogova - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

redsonia

Pitam se pitam... vezano za ocenjivanje blogova

Oceni ovaj blog
Eto, resih da pocnem sa blogom na srpskom - posto su ostali blogovi koje imam na engleskom...
I mogu reci da kako neko ostavlja lose ocene za moje postove bez da ostavi neki komentar - i to nije samo za moje postove, nego uopsteno...

Recimo, ja pisem o Office Live sa zeljom da ponudim informacije koje mozda niste znali... i vidim da su neki ocenili taj blog sa jednom zvezdom, kao "veoma los"... pa pomislih "stvarno, sta je to toliko lose"... i onda primetih ocene ostalih blogova i uglavnom su prosecna ocena "1.00". Pa moram da se zapitam: da li je moguce da niko ovde ne postavlja dobre blogove

Dajte, ako vec ocenjujete (posebno sa losom ocenom), ostavite i neki komentar... cisto da se zna sta je to toliko lose da bi blog zasluzio "veoma los" ocenu...
A ako se ta jedna zvezda ("veoma los" ocena) daje cisto iz neke pakosti, ili sta vec - stvarno nije u redu. Procitala sam par blogova koji imaju 6-7 glasova i prosecnu ocenu "1.0" - ne znam koliko su bas-bas dobri, ali znam da nisu za "veoma los" ocenu...
Da li iko gleda na ovo kao neko merilo koliko je blog dobar? Ako nije bitno - ajde neka se to ukloni... ako je bitno - ajde da se uozbiljimo sto se ovoga tice.

Volela bih kad bih mogla da vidim ko ostavlja te ocene... a ne da se samo 'blati' tudji rad anonimno.

Pošalji "Pitam se pitam... vezano za ocenjivanje blogova" na Facebook Pošalji "Pitam se pitam... vezano za ocenjivanje blogova" na Google Pošalji "Pitam se pitam... vezano za ocenjivanje blogova" na My Yahoo! Pošalji "Pitam se pitam... vezano za ocenjivanje blogova" na Live Pošalji "Pitam se pitam... vezano za ocenjivanje blogova" na MySpace Pošalji "Pitam se pitam... vezano za ocenjivanje blogova" na Twitter Pošalji "Pitam se pitam... vezano za ocenjivanje blogova" na Digg Pošalji "Pitam se pitam... vezano za ocenjivanje blogova" na del.icio.us

Kategorije
Neobavezno

Komentari