nočas.... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

nočas....

Oceni ovaj blog
dugo..dugo ovo nisam napravila....stari drug Johnny Walker....i ja....i nemam pojma otkuda ova pjesma na mojem lapu....ali recimo da čašica viška i to podnese....ne slušam inače takvu muziku..nekako su mi ljubavi Sting, Dylan, Bolton.....i takvi...ali eto...dirnulo srce...čaša ide lagano...ni teška nije....a danima i ne pamtim kad je to bilo zadnnji puta....šetaš i ja....i Silvana....neka...treba i takve dane pustiti da zavladaju...sutra će biti bolje...možda neka druga pjesma....možda neka druga priča...samo da dodje to sutra.....

Pošalji "nočas...." na Facebook Pošalji "nočas...." na Google Pošalji "nočas...." na My Yahoo! Pošalji "nočas...." na Live Pošalji "nočas...." na MySpace Pošalji "nočas...." na Twitter Pošalji "nočas...." na Digg Pošalji "nočas...." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. RiadaT. (avatar)
    Ma doći će,
    samo trebaš biti strpljiva
  2. orfej sa ibra (avatar)
    Кад умиру зраци
    и посиви плаветнило неба
    буде се облаци

Zabranjeno je plakati a da se nešto ne nauči, probuditi se, a ne znati šta sa sobom, plašiti se svojih sopstvenih uspomena.

Zabranjeno je ne smejati se problemima, ne boriti se za ono što želiš, odustati od svega zbog sopstvenog straha da ostvariš svoje snove.

Zabranjeno je ostaviti svoje prijatelje, ne pokušati razumeti sve što ste zajedno proživjeli, i zvati ih samo onda kad su neophodni.

Zabranjeno je ne biti svoj pred drugima, pretvarati se pred ljudima do kojih ti nije stalo, izigravati klovna da bi te pamtili, i zaboraviti sve kojima je zaista stalo do tebe.

Zabranjeno je ne učiniti sve za sebe samog, biti uplašen od života i od onoga čime te život obavezuje, ne živjeti svaki dan do posednjeg daha.

Zabranjeno je da ti nedostaje neko bez radosti, da zaboraviš njegov osmeh i oči, a sve samo zato što je on izabrao drugačiji put od tvog,

Zabranjeno je zaboraviti njegovu prošlost i zameniti je njegovom sadašnjošću.

Zabranjeno je ne pokušavati shvatiti druge misliti da je njihov život vredniji od tvog, ne spoznati da svako ima svoj put i slavu.

Zabranjeno je ne stvarati sopstvenu priču, ne imati trenutak za one kojima si potreban, ne razumeti da je život ono što daje, a takođe i ono što uzima
    .
    Zabranjeno je ne tražiti sreću, ne živjeti život s pozitivnim stavom, ne smatrati da uvek možemo biti bolji.

Pablo Neruda
  3. skura58 (avatar)
    Pozdrav
  4. zxy (avatar)
    Dobro ,ovaj Johnny može da prodje
    ali gde će ovo drugi...pored Silvane
    nema šanse.Da si ovo najavila ranije
    drukčije bi bilo veče,
    Ali naići će još koje pa ...čućemo se
  5. iamblond (avatar)
    BOLI GLAVA....to je sve što mogu natipkati....fujjjjjj....
  6. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio RiadaT.
    Ma doći će,
    samo trebaš biti strpljiva
    kao da doživljavam deja-vu....upravo sam danas sa prijateljicom razgovarala na temu strpljivosti...zar to nije zapravo skriveni način da negdje u dubini duše gajimo nadu za nešto što ne može i neće biti....strpljivost....koliko stoljeća čovjek treba biti strpljiv...i čekati..čekati...čekati..čekati....
  7. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio orfej sa ibra
    Кад умиру зраци
    и посиви плаветнило неба
    буде се облаци

Zabranjeno je plakati a da se nešto ne nauči, probuditi se, a ne znati šta sa sobom, plašiti se svojih sopstvenih uspomena.

Zabranjeno je ne smejati se problemima, ne boriti se za ono što želiš, odustati od svega zbog sopstvenog straha da ostvariš svoje snove.

Zabranjeno je ostaviti svoje prijatelje, ne pokušati razumeti sve što ste zajedno proživjeli, i zvati ih samo onda kad su neophodni.

Zabranjeno je ne biti svoj pred drugima, pretvarati se pred ljudima do kojih ti nije stalo, izigravati klovna da bi te pamtili, i zaboraviti sve kojima je zaista stalo do tebe.

Zabranjeno je ne učiniti sve za sebe samog, biti uplašen od života i od onoga čime te život obavezuje, ne živjeti svaki dan do posednjeg daha.

Zabranjeno je da ti nedostaje neko bez radosti, da zaboraviš njegov osmeh i oči, a sve samo zato što je on izabrao drugačiji put od tvog,

Zabranjeno je zaboraviti njegovu prošlost i zameniti je njegovom sadašnjošću.

Zabranjeno je ne pokušavati shvatiti druge misliti da je njihov život vredniji od tvog, ne spoznati da svako ima svoj put i slavu.

Zabranjeno je ne stvarati sopstvenu priču, ne imati trenutak za one kojima si potreban, ne razumeti da je život ono što daje, a takođe i ono što uzima
    .
    Zabranjeno je ne tražiti sreću, ne živjeti život s pozitivnim stavom, ne smatrati da uvek možemo biti bolji.

Pablo Neruda
    da..ja imam problem....ne zovem prijatelje kad sam loše...osamim se....ili to nije loše....ljudi imaju svojih briga..a i tko je u našoj koži da može osječati ono što mi osječamo....
  8. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Dobro ,ovaj Johnny može da prodje
    ali gde će ovo drugi...pored Silvane
    nema šanse.Da si ovo najavila ranije
    drukčije bi bilo veče,
    Ali naići će još koje pa ...čućemo se
    biti će mi čast takve večeri podijeliti stobom...kad tad....u živo...
  9. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio skura58
    Pozdrav
    bol bolujemo...nadam se da ti je bolje.....puno puno bolje...jel tvoja medicinarka odradjuje savjet????
  10. Zakasneli (avatar)
    Za zabrane samo