PETO OKTOBARSKI HEROJI ! - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

PETO OKTOBARSKI HEROJI !

Oceni ovaj blog
Na današnji dan 2000.g. , ljudi sa ovih slika otpočeli su bitku titana, u kojoj su
otpočeli proces koji je ljudskom umu i dan danas nepojmljiv i neshvatljiv ; čak i bogovima nerazumljiv pa i gotovo nemoguć !
Oni koji uživaju sve plodove njihovog nečovečnog i neljudskog delanja ; na današnji dan, ne razumeju i ne pojmamju koja ih je srećna zvezda pogodila tog 5.oktobra !

Da se podsetimo :

1.slika sa proglašenja predsednika 2000.g.

2.sa proglašenja predsednika 2012.g.

Lepo osećam kako mi se glava pretvarala od tog oktobra u volovsku na kojoj rastu nenormalno velike magareće uši ! Postao sam čudo od voline i magarčine ! .... slobisti , šešeljevci i svi vi ništaci nadahnuti smradom nečovečja - svaka čast čudotvorci !

Pošalji "PETO OKTOBARSKI HEROJI !" na Facebook Pošalji "PETO OKTOBARSKI HEROJI !" na Google Pošalji "PETO OKTOBARSKI HEROJI !" na My Yahoo! Pošalji "PETO OKTOBARSKI HEROJI !" na Live Pošalji "PETO OKTOBARSKI HEROJI !" na MySpace Pošalji "PETO OKTOBARSKI HEROJI !" na Twitter Pošalji "PETO OKTOBARSKI HEROJI !" na Digg Pošalji "PETO OKTOBARSKI HEROJI !" na del.icio.us

Ažurirano 05.10.2012. u 18:58, autor: 123loncar

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. EnjoytheSilence (avatar)
  2. iamblond (avatar)
    nisu se oni sami izabrali.....nisu prijatelju moj....a tebi svaka čast ponosna i nadasve iskrena....
  3. orfej sa ibra (avatar)

Da je i Bog čekao na parlamentarne izbore, danas ne bi imali dvanaest apostola
  4. orfej sa ibra (avatar)

Da li su Bog i apostoli govorili srpski ?
  5. *pustinjakinja (avatar)
    Ovce su za sisanje .To je sve sto bih ja na ovu temu... Tebi pozdrav

6. orfej sa ibra (avatar)
  7. 123loncar (avatar)
    Citat Original postavio *pustinjakinja
    Ovce su za sisanje .To je sve sto bih ja na ovu temu... Tebi pozdrav

..ma da samo šišaju, istrpeo bih !? .. ama muzu i kolju...nenormalno žderu jagnjetinu i ovčetinu pečenu..pa još vole boks kožu jagnjeću zlotvori...toliko su alavi, da nestajemo / izčiljujemo u njihovoj proždrljivosti... i ma koliko nas brojali , iz dana u dan sve nas je manje !