Ebem li ga što je to tako

Eto i ovaj odmor sam priveo kraju, i nisam se nešto odmorio da budem iskren. Prvih par dana se nisam treznio jer umalo da me nema ali ne mojom greškom. Ja radim kao autoelektričar u jednoj javnoj kući iako nisam autoelektričar. A čini mi se da ni za javnu kuću nisam ,jer ***** ne volem. Da ne bude zabune kada kažem "javna kuća" mislim na JKP , ali ***** su ***** gde god bile. Dakle bio sam u nadgradnji kamiona tog dana i krpio neku el. instalaciju. A moj poslovođa (genije kog boli polni organ za posao) je dozvolio da se to vozilo pusti u rad. I samo srećom, jer je šef smene video da sam u tovarnom prostoru kamiona. Dakle, prvih nekoliko dana se nisam treznio, a ostatak sam posvetio gledanju ljudi i njihovog ponašanja. I šta da Vam kažem, ljudi su najgore đubre koje su moje oči videle, uglavnom. Jer dok ih ne zaboli ista rana kao Vas, neće se ni osvrnuti na taj problem. Toliko o kolektivnosti ovog naroda. Ali ima još nešto, ljudi su strašno licemerni. I samo me zanima čime će se svi oni braniti kada budu došli pred Onog koji sve zna? Ali neka njih u njihovim zabludama brinite se Vi da što više dobroga drugima činite, da bi imali sa čim pred Njega izaći.
 
Jest da sam VODOLIJA i da slobodu ne dam gotovo ni za sta za uzvrat,pitam se pretjerujem li kad pomislim ...
* Sto vise poznajen ljude vise volim sebe*
U ovoj krizi koja dugo traje nastao je takav negativni haos kakav se ne pamti.
Od pozitivnog haosa mozes nesto i da ocekujes od ovog drugog samo da odmahujes glavom ili da se za glavu hvatas.
Razumijem te jeste tako je sa zaljenjem priznajem...
 
duska.vodolija. Draga duska.Ako toliko budes volela sebe,kako tvrdis,neces ostaviti nista od sebe,da te dugi vole.
Treba voleti sve ljude.Nikako se ne treba razocarati u sve ljude.Uvek se tu radi,o losim pojedincima.Ukoliko bi
covek,izgubio veru u ljude,kao u opstu vrednost,ostalo bi mu,veoma malo nade,da dalje zivi.Svaki gubitak vere,porazno
deluje na nas,kao pojedince.Ukoliko do toga,ipak dodje,vrlo je verovatno,da ce doci i do slabljenja,nasih mentalnih
mogucnosti.Hriscanstvo je kao svoju prvorazrednu potrebu,stavilo u prvi plan VERU.Kada se kaze ta rec,ne misli
se prevashodno,na veru u religijskom smislu.Vera je opste stanje naseg duha.Vera nam daje snagu,daje nam moc,
da izadjemo kao pobednici,iz svake situacije.Dakle jednom recju,to je vera u SEBE,u svoje sposobnosti.Ako je imamo,nema te teske situacije,koju necemo resitri,na najbolji moguci nacin,po nas.!!!
 

Back
Top