Dok srčem prvu jutarnju kafu ... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Voja Radovanović

Dok srčem prvu jutarnju kafu ...

Oceni ovaj blog
Dok srčem prvu jutarnju kafu ...
Srk ..
Čitam kako se radikali sve više lupaju u glavu za koga da se odluče Tomu ili Šešelja, pa razmišljam kako su u pravu oni koji tvrde da je svaki rastanak bolan.... ( za sada su se potukli samo u Nišu i Kikindi )...
Srk ...
Onda čitam ovu izjavu g. Todorovića koji ponosno tvrdi da je većina članstva za Šešelja, pa ne mogu a da se ne setim one : Čega se pametan stidi....''...
Srk ...
Nekada davno čitao sam knjigu '' Ljudi sa četiri prsta '', a sada čitam kako je iz BIE nestao jedan prst i to onaj sa otiskom Ratka Mladića, pa ne mogu da se otmem utisku da je i tu neko od zaposlenih umešao prste...
Srk...
I dok g.Šormaz tvrdi kako je gasni aranžman u stvari poklon Rusije Srbiji ( a zna se da se poklon ne odbija ), mislim se nešto da bi sve to trebalo malo ubrzati dok i Rusija nije priznala Kosovo...Koga Rusija brani, taj to na svojoj koži Oseti...
Srk ...
Seča knezova ( koji nisu hteli da napuste svoje funkcije ) izgleda da je počela u JP'' Srbijašume '' a nastavila se u JP Elektroprivreda Srbije, izbacivanjem direktora ovih preduzeća iz DSS – a...mada je ova informacija pomalo zbunjujuća ( osim što objašnjava da DSS još postoji ), ostaje nejasno da li su ih kaznili ili su im uslugu učinili...
Srk ...
Vlada je juče usvojila Zakon o Agenciji protiv korupcije koji predvidja obavezu svih državnih funkcionera da javno objave svu svoju pokretnu i nepokretnu imovinu...Nadam se da ovo ne znači da će neko navesti da od pokretne imovine ima samo članove svoje stranke, a od nepokretne mesto u Upravnom odboru nekog staračkog doma...pa da...
Srk ...
A ako nekad neko od njih ostane bez posla ( što je skoro neverovatno ), najbolje bi bilo da ode u inostranstvo i tamo potraži posao a najbolja zemlja za njih bi bila Britanija, jer čitam da od poslova koje nude imigrantima, najviše se traže treneri konja i radnici koji šišaju ovce...a oni već imaju iskustva u tome...
Srk ...
Pijačni barometar pokazuje da zbog letošnje žive u termometru, sada može da vas zaboli glava pri pogledu na cene i da vam zatreba toplometar...
Srk ...
Povodom Svetskog dana prve pomoći sutra će na Trgu Republike biti organizovan veliki broj akcija i manifestacija.Nisam još odlučio, ali možda bih trebao da odem...čisto da vidim dal dele neke pare...Meni lično bi za prvu pomoć značilo i 5000 din... da preguram do plate...
Srk...
Danas nešto nisam baš pri parama, ali čitam da je Amerikanka Natali Dilan ( 22 ) rešila da proda svoju nevinost na licitaciji, a novac koji dobije spremna je da potroši na školovanje (...eto šta se dešava kad školovanje nije kao kod nas besplatno )...Ona dalje tvrdi da je spremna i da se podvrgne ginekološkom pregledu, kako bi dokazala da je nevina...a to sam i ja oduvek tvrdio...svako je nevin dok se drugačije ne dokaže...
Srk ...
Mada ni ja nisam neko nevinašce, ipak sam pokušao da malo držim do sebe...a evo i kako...
Srk ...
Drugi Beogradski festival poezije '' Trgni se! Poezija!'' se ove nedelje održava na nekoliko lokacija širom grada, pa sam i ja rešio da to malo podržim i dam svoj skromni doprinos...Pošto je cilj akcije da se poezija približi gradjanima, ja sam se jutros jednoj približio do samog uva ( a ona se naravno trgla...sve u duhu gore navedenog )pa sam joj nežno prošaputao...
'' Ne, nemoj otići, hoću iz blizine,
da gledam u tvoja ta brežuljka dva,
nije prava sreća kad se dugo čeka,
nego kad se odmah, sve od sebe da...''
I tako...mislim da je sve to uspelo više nego što sam se nadao...Ne samo da je poezija uspela da je trgne...već je uspela i da se otrgne...pa da...
Srk ...
U Beogradu 12.09.2008 god.

:bye:

Pošalji "Dok srčem prvu jutarnju kafu ..." na Facebook Pošalji "Dok srčem prvu jutarnju kafu ..." na Google Pošalji "Dok srčem prvu jutarnju kafu ..." na My Yahoo! Pošalji "Dok srčem prvu jutarnju kafu ..." na Live Pošalji "Dok srčem prvu jutarnju kafu ..." na MySpace Pošalji "Dok srčem prvu jutarnju kafu ..." na Twitter Pošalji "Dok srčem prvu jutarnju kafu ..." na Digg Pošalji "Dok srčem prvu jutarnju kafu ..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. CRO Aždaja (avatar)
    A što još srčeš pored te kave?
  2. nesons (avatar)
    Ako ne zelis da se komentarise na tvoj blog, podesi u opcijama bloga, a ne da brises vec napisano- za mene je to uvredljivo !
  3. Voja Radovanović (avatar)
    Koji komentar sam obrisao?...Ja ne znam ni kako se to radi...Ako je neko nešto obrisao to sigurno nisam bio ja...nemam ja problem sa komentarima...samo nek su pristojni...pozz..