Jos jedan dan bez nje.... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

DzoniA

Jos jedan dan bez nje....

Oceni ovaj blog
Nocas je na moj prozor svratio svakome znani vetar, zajedno sa njim dosla je i kisa koja mi je pripovedala o Njoj, o mojoj ljubavi, pricu kise pratila je muzika, povremeni udari groma probijali su se kroz mrezu na mome prozoru i uz zaslepljujucu svetlost munje ovom trenutku davali poseban znacaj, udarci kapljica kise stvarali su melodiju njenog glasa, andjeoskog, kisa je pricala tim istim glasom koji se ceo dan motao po mojim mislima, zatvorio sam oci i zamisljao je, bila je tu kraj mene, lepa kao uvek, krenuo sam prstom da joj dodirnem obraz, ali taman kada sam je trebao osetiti svojim prstom, prst je prosao kroz njenu kozu, bila je poput duha, zapitao sam se tada da li sam ja lud, ali istog trenutka sam sam sebi odgovori ''budalo, pa nisi ti lud, ti si ludo zaljubljen!'' u tom trenutku kisa je stala, zamisljena Ona se izgubila u mraku mojih misli, ostale su samo zelje da je osetim na svojim usnama, i da joj kazem kojiko je ja volim, da je poljubim u vrat, zatim da joj se priblizim uvetu i sapnem joj '' Cuce moje volim te puno'', zeleo sam da osetim njen nezan dodir na svome licu, da mi svojim osmehom ulepsava dan, ali na zalost svatio sam da je ni danas necu videti, svatio sam da ce proci jos jedan dan bez nje...

danas mi je jako falila, saljem joj poljubac i srce da kuca u njenom zagrljaju:heart:
ali ja zivim za sutra, za sutra kada cu je opet videti

Pošalji "Jos jedan dan bez nje...." na Facebook Pošalji "Jos jedan dan bez nje...." na Google Pošalji "Jos jedan dan bez nje...." na My Yahoo! Pošalji "Jos jedan dan bez nje...." na Live Pošalji "Jos jedan dan bez nje...." na MySpace Pošalji "Jos jedan dan bez nje...." na Twitter Pošalji "Jos jedan dan bez nje...." na Digg Pošalji "Jos jedan dan bez nje...." na del.icio.us

Ažurirano 14.01.2009. u 01:02, autor: DzoniA

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari