"Rekla si da cemo sve,opet ponovo,ako bude nam sudjeno..." - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

.bee

"Rekla si da cemo sve,opet ponovo,ako bude nam sudjeno..."

Oceni ovaj blog
Zivim da se vratis
znam da je tesko opet da nadjes put
zivim da te nadjem
zbog tebe zivim ja, ti si jedini razlog ja znam
Al' ostani sama da te pronadjem
i da te vratim
znam da je tesko opet da nadjes put
Zivim da te nadjem
zbog tebe zivim ja, ti si jedini razlog, ja znam
ostani sama, ostani, molim te

Rekla si da cemo sve,opet ponovo,
ako bude nam sudjeno...

Ja zauvjek bicu tu,zakletu ljubav cekatcu
reci mi gde da nadjem te i dolazim,dolazim
Zauvek bicu tu samo na tebe cekacu
reci mi gde si nestala da znam,
zeno bez imena

Dugi dani igra sudbine,kad ne ide
tvoje ime drugom malo je,a meni je sve
A bilo je samo jednom i nikada
sad daleko od tvojih usana i pogleda

Dve polovine jabuke...Na razlicitim krajevima sveta...Lutaju i traze jedna drugu...

Volela sam,patila sam...A onda si dosao TI.
Sticejem nekih cudnih okolnosti...Onda kada sam najmanje ocekivala LJUBAV.

Odgovor na sva moja pitanja.

Mislila sam da te nikada vise necu videti.Na neki nacin sam se branila od ljubavi,stalno ponavljala kako ne verujem u veze na daljinu,ali bilo je kasno,jer vec sam te zavolela...

Secam se naseg rastanka...Taj poslednji pogled cu pamtiti do kraja zivota.U tvojim ocima sam pre toga videla i toplinu i strast i neznost i mesec i zvezde i senke i srecu i tugu i snove i bol...Ali nacin na koji si me tada pogledao,to je bilo nesto jace od svega do tad...Taj pogled mi je rekao vise od svih reci,vise od oprostajnog pisma...U tvojim ocima je pisalo da me volis i da se plasis...Videla sam neku detinju iskrenost,videla sam jacinu tvojih osecanja...

Prolazili su dani...

Ja sam odrzala svoje obecanje...Verovala sam ti.Verovala sam u nas.

I kada smo se ponovo sreli...Neocekivano...Ne secam se da sam ikada bila srecnija...Odleteli smo zajedno...

Volim te.

Pošalji ""Rekla si da cemo sve,opet ponovo,ako bude nam sudjeno..."" na Facebook Pošalji ""Rekla si da cemo sve,opet ponovo,ako bude nam sudjeno..."" na Google Pošalji ""Rekla si da cemo sve,opet ponovo,ako bude nam sudjeno..."" na My Yahoo! Pošalji ""Rekla si da cemo sve,opet ponovo,ako bude nam sudjeno..."" na Live Pošalji ""Rekla si da cemo sve,opet ponovo,ako bude nam sudjeno..."" na MySpace Pošalji ""Rekla si da cemo sve,opet ponovo,ako bude nam sudjeno..."" na Twitter Pošalji ""Rekla si da cemo sve,opet ponovo,ako bude nam sudjeno..."" na Digg Pošalji ""Rekla si da cemo sve,opet ponovo,ako bude nam sudjeno..."" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. witch! (avatar)
    "Dve polovine jabuke...Na razlicitim krajevima sveta...Lutaju i traze jedna drugu..."

Ovo je tako dobro!
  2. ***BarbiE_GirL*** (avatar)
    Stvarno SVAKA CHAST!!!!
  3. Romanticus (avatar)
    lepo..............