Volim te................ - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Cekajuci svoje spasenje............

Volim te................

Oceni ovaj blog
Ne znam da li je to glupo sada i u ovome trenutku, i u ovoj situaciji da placem kao malo dete. A nije ni bitno. Ti ionako neces znati ni da sam plakao niti da pisem sve to. A kako bi i znala? O, kako bi voleo umreti u tvome narucju, u tvojim ocima… I ne, ne pitaj me zasto placem, jer reci cu ti da nisam hladni kamen. I ne pitaj me zasto sam tuzan, jer reci cu ti da je moj osmeh nestao zajedno sa tobom. I ne pitaj me zasto me ljubav boli.I ne pitaj me sto te volim, jer reci cu ti da covek voli samo jednom u zivotu. Ne pitaj me, ne pitaj me nista. Samo me zagrli, i nedaj me nikome. Pusti me da nestanem u tvojim ocima, i izgubim u tvojim mislima. Kada bi samo videla tu suzu u mom oku, kada bi samo mogla osetiti taj pelin u mome grlu, sve bi ti bilo jasno.Volim te kao samog sebe. Ti si u mojoj dusi, u mome srcu, u mojoj glavi, ti si, u meni. I kako ja da ne placem? Zaista, potrebno je hrabro i snazno srce da ne zaplace. A ja nemam ni jedno ni drugo. Moje srce je zakljucano u tamnici secanja. Trpi najtezu kaznu, a nije ni krivo ni dužno. Sve sam platio, sve tudje dugove. Nije vise bitno ko je gresio, i kome greh lezi na srcu, i ko jos uvek gresi. Gresimo oboje. S tobom u vatru, u suze, u srecu…Ja sam srecu i osetio samo s tobom. I zato ne zelim nikog drugoga, jer svoj osmeh dugujem samo tebi. Ja te toliko volim! Volim te kao nikoga dosad. Zato, ne cudi se mom bledom licu i mom praznom pogledu negde u daljini.Ja cu uplakan docekati zoru i prve zrake sunca. Sunce je samo napolju, a u mojoj glavi je mrak. U ocima tihi jecaj, a na usnama zadnja molitva koja je upucena tebi. I jedino svetlo u ovome mraku zivota je moja nada. Ja se nadam. Jer u svakome mraku ima barem malo svetla. Tako su me ucili. Tako me ti ucis…

Moja najdraza…

Pošalji "Volim te................" na Facebook Pošalji "Volim te................" na Google Pošalji "Volim te................" na My Yahoo! Pošalji "Volim te................" na Live Pošalji "Volim te................" na MySpace Pošalji "Volim te................" na Twitter Pošalji "Volim te................" na Digg Pošalji "Volim te................" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Insolitus (avatar)
    u ocima tihi jecaj...
    svaka cast druze za tekst....
  2. .bee (avatar)
    O, kako bi voleo umreti u tvome narucju, u tvojim ocima…
    Samo me zagrli, i nedaj me nikome.

Svaka cast!
    Prelepo!
  3. Romanticus (avatar)
    hvala ti Insolituse.S'obzirom da pohvala dolazi sa tvoje strane,ona dobija na znacaju............ isto tako hvala i tebi .bee............
  4. Hexy Bee (avatar)
    ´´Moje srce je zakljucano u tamnici secanja.´´

Budemo ponekada dugo izgubljeni u hodnicima života,
    ali ipak nekako nađemo izlaz...