Kroz moju ulicu upravo prođoše...

Kroz moju ulicu upravo prođoše tri najlepše Novosađanke. Napucane, doterane, ma pomislio bi čovek da uopšte ne idu u klonju. Istina, čuvaju se od vetra, da im ne oduva kilo šminke sa lica. Izašle same u grad, da ulove nekog bogatuna, i same se vraćaju, jer nisu nikoga ulovile. Izgledaju kao da su izašle iz nekog Madoninog spota. Budući da nikada nisu izašle iz Srbije, odnosno išle u inostranstvo, naivno misle da se ljudi na zapadu oblače kao u spotovima. Spolja gladac a unutra jadac. Digle nos i glavu u nebo, vide sve ljude po terasama, a ne vide nikoga na ulici, dok nosem rasteruju oblake. Broje oprane gaće i majice na žici, a sudaraju se sa prolaznicima. I još im viču: „Šta nas diraš bre?! Mi smo poštene devojke!“ Nameravaju da dobro unovče svoje guzno crevo, čak su stavile i cenu na prkno, ali ništa im ne pomaže. Nema toliko bogatuna koliko ima sponzoruša. Svi muškarci bulje u njih i proklinju prirodu što im nije podarila tri pevca, jer bi se sva tri ukrutila... I to je otprilike sve što misle o njima... Buaha ha ha...
 

Back
Top