On i Ona - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Insolitus

On i Ona

Oceni ovaj blog
On i Ona

Ona:
Dragi, veceras sam te opet sanjala.
On:
Ah, i ja sam tebe, pa to cinim i svaku noc.
Ona:
Zar te moram sanjati da bi mi se javio.
On:
Ne, odgovaram ti jer sam te pozelio.
Ona:
Pa i ja sam tebe... Zasto odes tako daleko... Zasto bezis od mene a tvrdis mi da me volis, zasto nestajes i gubis se.. samo u mome zivotu.. zasto? Volim te bre !
On:
Pa ti ni ne znas sta znaci voleti. Ako me volis zasto si sa njim, zasto ne zelis pobeci samnom u neznano? Zasto nam ne dopustis da se volimo, zasto nam ne dozvolis da budemo srecni ?
Ona:
Ne znam, zbunjena sam.. Zelim da budemo prijatelji, da se cujemo iako te volim vise od svega..ti si za mene broj 1.
On:
Prestani mi to govoriti.. Ne mogu biti prijatelj sa nekim koga volim vise od prijatelja, svaki trenutak kada smo sami koristio bi da te poljubim, svaki momenat bi ispisovao novo poglavlje nase price..Price u kojoj smo ja i ti jedno..
Ona:
Ali ja nas ne zelim zajedno. Puno smo toga prosli, svadje, proslost... Nije li red da odustanemo od toga...
On: Volis li me?
Ona: Da
On: Koliko ?
Ona: Vise od sebe
On: Kada se vec toliko volimo, zar to nije jedino bitno... Zar to nije DOVOLJNO da bi pokusali opet.. Pa makar sve propalo u 5 dana.. Sta ti je.. Zasto se bojis zivota?
Ona: Ne znam, nemoj me vracati na staro..
On: Pamtis nas po losim stvarima... Sve one slatke gluposti si zaboravila, vecno trubis o tome kako smo se patili... a nikad nisi spomenula sve one sjajne stvari koje smo doziveli jedno uz drugo..
Ona: Nisam vise ista, promenila sam se..
On: Da, vreme nas je oboje promenilo... Al' znas sta je ostalo isto?
Ona: Sta?
On: Nasa ljubav.. Jos uvek gori kao na pocetku..
Ona: Ma neka.. Pusti.. Necemo se vracati na staro..

Tako je i bilo, oboje su zaboravili proslost i sta im se desavalo, pa uz to i zaboravise sta znacise jedno drugom i zbog cega su bili bitni jedno drugom. Poznavali su se, ali su gubili potrebu da pricaju jedno sa drugim...A jedan stih pesme bi ih uplakane ostavljao. Cekala je da se opameti da shvati da zeli samo njega, cekala je uz drugog... a on joj se nadao uz drugu..
Jednog dana je shvatila i nazvala ga je sva sretna sto napokon shvata greske.... Al' on joj se ni imena nije mogao setiti.. Zvuk prekida veze odzvanjao joj je u usima..

Jos jednom si pogresila...nisi me poslusala....

PS : Nemojte doci u ovakve situacije...urazumite se na vreme...nemojte da i vama odzvanja u ushima tuuu..tuuuu..tuuuu

Pošalji "On i Ona" na Facebook Pošalji "On i Ona" na Google Pošalji "On i Ona" na My Yahoo! Pošalji "On i Ona" na Live Pošalji "On i Ona" na MySpace Pošalji "On i Ona" na Twitter Pošalji "On i Ona" na Digg Pošalji "On i Ona" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Romanticus (avatar)
    Prijateljstvo izmedju dvoje koje su se nekada voleli je nemoguce.Ostavi se toga ptijatelju.Sve je to nistavilo,i zivot u iluziji.Pusti je.