Seks ili odeća ? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Dragance

Seks ili odeća ?

Oceni ovaj blog
Seks ili odeća

Pažljivo pričitajte i razmislite
Savremenom muškarcu sve teže pada da zavede savremenu ženu kada se ispred njega, to jest, između njega i žene, postavi - šoping. To je boljka kojoj nijedna žena, evolucijom je tako predviđeno, jednostavno ne može da odoli. Sve muške iluzije o tome da smo neodoljivi i da je potreban i dovoljan samo jedan čežnjiv pogled pa da ona završi u našem krevetu padaju u vodu pred odlaskom u kupovinu. Za većinu žena izbor između seksa i nove garderobe je vrlo jednostavan - odlučiće se za odeću.
Istina, žene će i u takvim situacijama ispasti mudre. One se neće odreći seksa u potpunosti, ali je za njih seks nešto što može da sačeka, što može da se dogodi kasnije tog dana ili te večeri, ili sutra, ili krajem nedelje. A rasprodaja je rasprodaja, i tu nema raspravljanja. Drugim rečima, većina pripadnica lepšeg pola odrekla bi se seksa na neko vreme u zamenu za orman pun nove odeće. Da li bi mogle godinama da izdrže bez seksa u zamenu za isti takav orman ili nešto veći? Vrlo moguće, pod uslovom da unutra bude skupocena i markirana garderoba. Kako izgleda ženska logika u tom slučaju? Njima bi bilo gore da izgube neki omiljeni odevni predmet nego da se odreknu seksa na mesec dana.
Eto, a neki ljudi su izmislili izreku da odelo ne čini čoveka. Nije nego. Prava i omiljena odeća jednoj ženi očito može da zameni muškarca; zapravo, mnogim ženama. Srećom, samo na ograničeno vreme. Ako se ljubav i vernost prema odeći uporede s vernošću prema muškarcu, pokazuje se da pojedinim ženama odeća traje duže nego najduža veza u kojoj su bile. Kada zavole neki komad svoje odeće, žene ga čuvaju decenijama po svojim ormanima. One veruju u ljubav na prvi pogled kada je reč o traženju idealnog odevnog predmeta, mnogo više nego što će poverovati u ljubav na prvi pogled kada su u pitanju muškarci. A čemu li im onda služi sva ta odeća, ako ne da nas zavedu i odvedu u krevet?
Dodajem temi.
Svaka žena, uživa u kupovini.
U stvari, u biranju stvari. Žene će gledati, često i probati odeću čak iako u tom trenutku nemaju dovoljno novca.
Neki naučnici tvrde da žene o tim trenutcima doživljavaju neku blagu vrstu orgazma.

Pošalji "Seks ili odeća ?" na Facebook Pošalji "Seks ili odeća ?" na Google Pošalji "Seks ili odeća ?" na My Yahoo! Pošalji "Seks ili odeća ?" na Live Pošalji "Seks ili odeća ?" na MySpace Pošalji "Seks ili odeća ?" na Twitter Pošalji "Seks ili odeća ?" na Digg Pošalji "Seks ili odeća ?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. orfej sa ibra (avatar)
    [IMG]http://3.*****************/_IxoHgutwV_Q/TNMcOTazDxI/AAAAAAAAABw/PYkwDjUc7uM/s1600/DSC02218.JPG[/IMG]
    A rasprodaja je rasprodaja, i tu nema raspravljanja.
  2. skura58 (avatar)
    Znaš prijatelju sa ženama u kupovini trebaš biti oprezan.
    Čudna su to bića. Žena će gledati i merkati stvari ćak i ako nema para da ih kupi.
    Neki psiholozi tvrde da žena pri kupovini doživljava neki blagi oblik orgazma.
    Moje recept. Ostaviš ženu (bez para) na početku ulice, a sačekaš je (uz pivo)
    u kafani na kraju ulice, pa odlučite šta da kupi.
    Jer žena će od početka do kraja ulice mišljenje promeniti bar triput.

A i ovo je diskutabilno. Jednom mi tako išli da za mene kupimo original
    Lewis farmerke. Nismo ih našli, a žena iz pur kupila tri jeftine stvari.
    Zamolio sam je da mi više ne pomaže u kupovini, ali džaba...
    Ažurirano 11.07.2012. u 11:47, autor: skura58
  3. iamblond (avatar)
    auffffffffffffff.....koji je ovo vagon drvlja i kamenja po ženama.....pardoniram se....ali meni je shopping na pameti zadnji od zadnjeg....kupim usput jureći nekim svojim obvezama...ali onaj klasični shopping...sačuvaj me bože....a i nisu moj viteže sve žene jednake.....
    ipak da malo stanem u obranu i ženskog roda....a zašto se vi muški onda izokrenete skupa sa betonom za nekom dotjeranom ženskinjom....proslinite...zasvijetle vam okice...valjda zato kaj su na rezervi...ili....hmmmm....kritični ste a neiskreni....sjednite lijepo u neki kafić...naručite si pivicu dvije-tri...ili se dogovorite sa dječacima svojim - prijateljima.....pa otidjite na nogome, šah, pikado....pikulanje....whatever...a sex....ne znam nikoga tko ima nešto protiv njega...uostalom...ionako kad se udje u neku kolotečinu bračnog života ili partnerstva....imate vi svojih bitnijih zanimacija od toga....prema tome ...1 : 1 u gostima....

4. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio orfej sa ibra
    [IMG]http://3.*****************/_IxoHgutwV_Q/TNMcOTazDxI/AAAAAAAAABw/PYkwDjUc7uM/s1600/DSC02218.JPG[/IMG]
    A rasprodaja je rasprodaja, i tu nema raspravljanja.

heheheheh.....ja imam ovakve cipelice....ali crne...lalalalalaal...
  5. orfej sa ibra (avatar)

iamblond: heheheheh.....ja imam ovakve cipelice....ali crne...lalalalalaal...
  6. iamblond (avatar)
    nema zakovica....ako ne budem lijena..obujem ih...poslikam i stavim na svoj profil....e moj skura...ma skoro su dobre kao sex....llloll.....
  7. duska.vodolija (avatar)
    Pazljivo procitala i razmislila...
    Kupovala sam sve i svasta sve dok mi je novcanik mogao podnijeti .
    Brdo nepotrevnih i jednu potrebnu stvar .
    Odjecu iskljucivo sam sama kupovala i nikad nisam pretjerivala.
    Da nisam uzivala ... JESAM.
    Sad se ozbiljno pitam sto mi se to odjednom desilo ?
    Ne uzivam vise da kupujem odjecu i kad za to postoji potreba .
    Sto bi psiholozi rekli na to ?
    Odprilike znam samo mi mrsko da to sebi priznam.

8. skura58 (avatar)
    Šala na stranu, mislim da je sasvim normalno da žene uživaju u kupovini.
    Isto kao šro je normalno da počinju dijete naproleće, kad se pogledaju posle kupanja pa
    pomisle da treda da idu na plažu...

I, da, priznajem: Ja sam PMMŠS
    Prava Mala Muška Šovinistička Svinja
  9. skura58 (avatar)
    1 : 1 u gostima....
    Pa pošto i žene to bar podjednako vole. opet vodim 2:1
  10. faraonn (avatar)
    ...šta Naučnici znaju o ,- ženama...
    ...sve se može sagledavati naučno
    osim žene...
  11. skura58 (avatar)
    Bila je pripremljena za štampanje kniga "Kako razumeti žene, prvi deo"
    od 19.358 stranica, ali se onda žena predomislilla
  12. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio skura58
    1 : 1 u gostima....
    Pa pošto i žene to bar podjednako vole. opet vodim 2:1

VOLE.....MMMM VOLIM......2 : 2....a dokle igramo????