OBAVIJEST.....za moje prijatelje a i one koji to nisu....

s obzirom da sam od jedne poznaveteljice maltene dobila ukor pred iskljucenje iz osnovne skole radi loseg ponasanja jer samo napravila copy paste viceva ili lapsusa kako vam drago koje ucinise nasi vrli komentatori....ovim putem bih vas sve htjela zamoliti da pokusate razumjeti moju namjeru kad nesto stavim na blog a ona je IZRICITO I SAMO NAMJERA DA NESTO LIJEPO PODIJELIM SA VAMA.....A AKO NIJE BAS LIJEPO onda je to moje psihofizicko stanje toga dana....ovo pojasnjenje stavljam da me se ne bi bespotrebno trpalo u kos ljudi koji kradu tudje ideje i stavljaju kao svoje.....tekst o lapsusima sportskih komentatora sam skinula sa facebooka, slatko se nasmijala i odlucila ga podijeliti sa vama....ali doticna dama me je prozvala i ne poznajuci me i uzela si za pravo da me osudi bez prava da imam i rijec svoje obrane....dakle....NADAM SE DA STE SE NASMIJALI SLATKO KAO I JA...A ONI KOJI NISU....njima je ionako svejedno sto je napisano.....imaju oni svoje razloge da komentiraju ili napadaju....EKIPO....DANAS GLEDAM TEKMU.....I NAVIJAM ZA HRVATSKU....cekam sad mozda i medjunarodni incident....ALI MI IDEMO DALJE....GARANT /valjda hmmmm/ ..A AKO NE....ONDA PADAM U SUZE I TREBATI CU VASU PODRSKU....I RAME ZA PLAKANJE....kiss to all of you....
 
Draga iamblond, moram da odgovorim, ne volim ništa nedorečeno, pogotovu u svojstvu tvoje poznavateljice kako me nazivaš.
Ne znam zašto si doživela moj komentar kao prozivku? Prepoznala sam tekst, stala na stranu autora koji se dobrano trudio da od
lapsusa sportskih komentatora napravi zanimljiv tekst. Zanimljivo bi bilo i da njegovo ime stoji ispod, priznaćeš, pa neka je skinut i sa FB.
Elem,ja, dotična dama, nisam ti uskratila priliku da se braniš, mesto za komentare ostaje otvoreno.
Tvoj današnji blog pod nazivom OBAVIJEST...za moje prijatelje a i one koji to nisu...malo me zbunio; na forumu Krstarica si od januara o.g.
Nije li prekratko vreme da već imaš,pored prijatelja, i one koji to nisu....?! Ma daj....:D

ps.Ovo je moj zvanični komentar. Ostalo je razjašnjeno na pp.
Kad budemo pile kavu kraj Bundeka ili u Jurjevskoj, biće ti jasnije štošta,
najnovija moja registrovana prijateljice na forumu Krstarica.
 
mari47;bt210385:
Draga iamblond, moram da odgovorim, ne volim ništa nedorečeno, pogotovu u svojstvu tvoje poznavateljice kako me nazivaš.
Ne znam zašto si doživela moj komentar kao prozivku? Prepoznala sam tekst, stala na stranu autora koji se dobrano trudio da od
lapsusa sportskih komentatora napravi zanimljiv tekst. Zanimljivo bi bilo i da njegovo ime stoji ispod, priznaćeš, pa neka je skinut i sa FB.
Elem,ja, dotična dama, nisam ti uskratila priliku da se braniš, mesto za komentare ostaje otvoreno.
Tvoj današnji blog pod nazivom OBAVIJEST...za moje prijatelje a i one koji to nisu...malo me zbunio; na forumu Krstarica si od januara o.g.
Nije li prekratko vreme da već imaš,pored prijatelja, i one koji to nisu....?! Ma daj....:D

ps.Ovo je moj zvanični komentar. Ostalo je razjašnjeno na pp.
Kad budemo pile kavu kraj Bundeka ili u Jurjevskoj, biće ti jasnije štošta,
najnovija moja registrovana prijateljice na forumu Krstarica.

deal....biram Bundek.....ljepsi je...iako nije stara jezgra....ja placam prvu kavicu....ti sladoled.....:)
 
Tol;bt210484:
MAri..kad ti kaem..iamblondiška je supeeerica :zaljubljena: ispijale smo skupa kavice u Bg, kaj ne? ;)

:zcepanje: pa ja i ne mislim da je drugačije, da nije super iamblondiška....Samim tim što je prihvatila dijalog,ovde i na pp. Volim što sam do takvog saznanja došla postepeno;bolje nego da sam oduševila na prvu, pa se posle razočarala, kao mnogo puta do sada.
Meni je nedostajalo upravo to, da me neko opomene, ispravi, ukaže a ne da mi aplaudira bez pokriča.
Učimo se još,učimo.....:manikir::cmok2:
 

Back
Top