Vrati se.......

:heart:Nakon beskrajno lepih trenutaka, provedenih sa tobom, ostavio si me samu.....nenamerno, znam....ali nema te vishe kraj mene, a to me boli.....
...sama sam kriva....sama sam trazila ovo shto sam dobila...nashla sam tebe, fudbalera...iako sam znala koliko ce mi ta tvoja karijera promeniti zivot...mislila sam da se mogu navici...da cu uspeti da te pratim svuda i da nas nishta nece razdvojiti....ali pogreshila sam.

Rusija je kriva shto sada patim za tobom....od kada si otishao...postala sam osoba bez srca, ali ipak ziva....Moje srce je tamo gde si ti...prati te u stopu...kuca za tebe...kao i uvek, daje ti snage i volje za neke nove bitka... Ono ti je uvek bilo podrshka kada izadjesh na teren...bodrilo te svakim svojim mishicnim vlaknom...Svaki otkucaj, bio je za tebe...
...ti si sve to znao...zato si me i voleo toliko koliko si me voleo....nesebichno, jako...kao shto me niko nikada nije voleo...

Ali...shta sada...kada nisi tu....nisi mi blizu...ne mogu da ti chujem glas, ne mogu da osetim tvoje telo, tvoje ruke....Znam da tamo negde, mislish i postojish za mene, ali to me ubija jer nismo zajedno....a to jako zelimo...

Kuda da krenem...shta da kazem...shta da radim...vishe nisam ista...ne poznajem se....vrati se...pomozi mi....:heart::sad2:
 
Slučajno sam naletela i ugledala naslov "Vrati se". Baš večeras saznala sam da neko meni jako drag i do koga mi je stalo odlazi da živi na drugom kraju sveta od mene.
Ne znam šta da ti kažem, ja sam to saznala ovog trenutka i ugledala ovaj tekst...
U potpunosti razumem da svaki kraj boli i ne znam kako sad sebi ili bilo kome drugom pomognem, kad znam da taj neko više nije tu...

Dođe mi da vrisnem i kažem "Ne odlazi!"... ali, znam da mora ovako biti i da je to je kraj...Ne volim rastanke....
Izvini, ovo je bilo malo konfuzno napisano...:cry:
 
Ne brini...razumem te...jao...hajde da osnujemo klub usamljenih devojaka...imale bi da prichamo i prichamo...pritom i plachemo....i nauchimo neshto pametno...
Zao mi je shto si ostala bez te osobe...ako ti je neko drag ko ovaj moj meni...onda...joj....
 
Tuga je sastavni deo zivota,i cim pre to shvatite,bice vam lakse.Znam kako je to...........Meni je takodje otisla devojka koju sam jako voleo za London i bio sam izgubljen.I rekao sam sebi "Get Up" i uz veliku muku se pridigao i shvatio da se sve dogadja sa nekim razlogom koji nije na nama da skontamo,vec samo mozemo da nastavimo da se borimo ili da se predamo.ja se nepredajem bez borbe u bolje sutra..........
 

Back
Top