PITAM SE PITAM

Izborni rezultati takvi su, da čak i one koji su glasali verujući u svoj izbor zabrinjavaju do izluđivanja ; kad vide da su pomirili i ujedinili ogorčene političke i patriotske neprijatelje , padaju na leđa od straha i beznađa. I baš to neprijateljstvo i ogorčrnost tih nepomirljivih patriota , trebalo je da formira vlast koja je bolja od predhodnih ; da ta dojučerašnja vlast kao grđa od grdnih bude kažnjena --- kad gle čuda , svi su oni nagrađeni a kao što prete sa zamrzavanjem plata i povećanim oporezivanja glasača- ti isti glasački kalkulanti b, iće kažnjeni i sav ovaj poniženi i opljačkani svet s'njima. Pogrešno tipovanje - reklo bi se !

I ko njima -nama da pomogne ( mislim na glasače i ove što stom izbornom ujdurmom nemaju baš ikakve veze - tek da kao i uvek trpe štetne posledice )?

Možda ova Banjalučka gatara ?

gatara1.jpg


Ko mislim , kad je Dodik pre neki dan dao instrukcije dačiću o budućem načinu vladanja - bacajući čini na nas ; e pa te čini može i Banjalučka vračara da skine s'nas !? Ili da angažujemo Banjalučke uterivače dugova ?.Ko mislim , ovi izabrani poodavno sa svojim očevima duguju nam poštenje i silnu imovinu, koju uzeše i razvukoše po belom svetu -- možda ovi uterivači i uspeju , ko zna; kad ode telac nek ide i uže !?

http://www.capital.ba/u-rs-rade-predskazivaci-srece-i-utjerivaci-dugova/
 

Back
Top