tema : Igra - sastavi pricu 13.2.2012. - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

aleksa ndar

tema : Igra - sastavi pricu 13.2.2012.

Oceni ovaj blog
Sat je otkucavao 19:00 i cim sam cuo kratko zvonce mahinalno sam pozurio. Ali onda sam se zapitao zasto uopste zurim, sta ulicaru poput mene predstavlja vrijeme, i jos cudnije mi je bilo zasto je nastiman da zvoni, kao da moram nesto obaviti. Sam se sebi iscudjavao, a znao sam. Nekada sam u 19:00 isao po cerkicu sa engleskog. Toga vise nema. Sada me je mozda zelja za alkoholom na zvuk sata nesvjesno podsjetila da sto prije stignem do kafane da otjeram tugu. Muzika je bila grozna kao i pjevacica koja je pjevala, uostalom sve je grozno i pripiti ljudi i konobarica, prljavi okrugli stolovi, sve. Ali navikao sam, uostalom ja sam ovdje najgori, jer ja sam bio intelektualac, pametan covjek, veliki potencijal, koji je svojim porocima unistio porodicu i ljude oko sebe. A ovi oko mene su samo obicni ljudi.

Pošalji "tema : Igra - sastavi pricu 13.2.2012." na Facebook Pošalji "tema : Igra - sastavi pricu 13.2.2012." na Google Pošalji "tema : Igra - sastavi pricu 13.2.2012." na My Yahoo! Pošalji "tema : Igra - sastavi pricu 13.2.2012." na Live Pošalji "tema : Igra - sastavi pricu 13.2.2012." na MySpace Pošalji "tema : Igra - sastavi pricu 13.2.2012." na Twitter Pošalji "tema : Igra - sastavi pricu 13.2.2012." na Digg Pošalji "tema : Igra - sastavi pricu 13.2.2012." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari