depresija - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Aleksej od Arlekina

depresija

Oceni ovaj blog
....ili nedostatak gvozdja...

Kazu kada ti nivo gvozdja u krvi padne ispod normalnog nivoa postanes malaksao ,nista ti se ne radi,brzo se zamaras....
Pa rekoh sebi ,da li da vadim krv ili da se ovde zapljunem sa dijagnozom depresija!
Odluka je pala ,puj za mene ja sam depresivan!!
Nemam bas nikakav razlog,bar mislim,pa ondak to je verovatno bolest ili umor ili napetost...ili nedostatak nikotina....sta znam
Tesko je nekad preracunati sta si spreman da investiras kako bi napravio jednu malo srecu i obezbedio sve pa i svoje dete ...
Ides ,rintas ,smeskas se i vices ‚‚ma nije mi nista ‚‚....mogu ja da obavim 38 sastanaka dnevno ,salsusam 7-9 storija tipa‚‚ti ne razumes kako je nama tesko‚‚‚,da resavam najgluplje moguce probleme onima kojima je tesko i naravno to da cinim sa osmehom...i onda ona druga prica...Ma bas te briga ti radis za dobre pare‚‚.....eh radim za solidne, i radim danima i godinama i to je sve .....postajem savrsen glumac koji savrseno igra u predstavi zivota noseci jednu od uloga uspesnog i nasmejano‚‚‚onog‚‚ koji nikad nije dosao kuci sinu bez poklona i osmeha,onog koji nije nikad digao glas....odrastao bez roditelja ,skolovao se na filmskim pricama o srecnim porodicama i uceci kako postati srecan....
Napravio sam farsu i sada je tesko shvatiti depresiju....ali to je klackalica ....zamor materjala...zivotni izbor....tudja ili sreca tvoja?
Arlekino - tuzan si ti pajac sa ogromnim pragom bola pa crtas i lazne suze,glumatas zongliras,posecujes sve seminare da postanes savrsen vodja ,menadzer da ne unistavas oko sebe ,a da budes interesantan okolini.

I cemu sve ovo pises?Pa sebi jer sutra ces otici na riblju corbu ,kao neka cura otici u shoping mall kupiti sebi neku sarenu igracku ,otici kuci videti tog savrsenog oca i muza kojeg se trudim da napravim u njihovim ocima i reci Hej pa uspeo sam i sve to nije gluma ,taj divni nasmejani srecni i uspesni to sam ja , ta prica o glumcu?To je bio san?

Ma da ....srecan si Arlekino,to si ti ,nema tu glume,to je tvoj zivot,to nije tuga, vec prevelika sreca koja je tolika da ce te zgaziti.

Pošalji "depresija" na Facebook Pošalji "depresija" na Google Pošalji "depresija" na My Yahoo! Pošalji "depresija" na Live Pošalji "depresija" na MySpace Pošalji "depresija" na Twitter Pošalji "depresija" na Digg Pošalji "depresija" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. crvene cipele (avatar)
    Pogled na Miku,Alekseja od Arlekina,tekst...znam da je svaka dodata reč suvišna,ali ja ipak pišem...Danas sam preplavljena istim osećanjem.ni metaforični šraf,ni točak,ni poluga ni motor,ni svetsko čudo danas nemaju nikakav smisao.Danas je i sve i ništa .Sutra će ponovo biti sve i ...sve ispočetka...do ništa.