U potrazi za njom............. - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Cekajuci svoje spasenje............

U potrazi za njom.............

Oceni ovaj blog
Svakim danom smo sve blizi jedno drugome,draga moja.Pri samoj pomisli na to,moja volja je sve jaca i jaca,dok se probijam kroz maglu ovog propalog i dekadentog grada,nailazim na razne ljude koji se tako mogu samo zvati zbog njihovog izgleda.Nailzam na sveopste rasulo,kako u odnosima medje najblizima tako i prema sebi samima.Toliko njih me sa nekim jadnim posmehom gledaju,prate svaki moj pokret i smeju se.O sitne duse,o nevernici,zao mi vas je.I svaki dan zahvaljujem Bogu na nadi i veri u nas ponovni susret."Put pravedna čoveka sa svih strana napada nepravda sebičnih i tirana. Blagoslovljen bio onaj koji u ime milosrđa i dobrote nemoćne vodi kroz doline mračne. Jer on je čuvar brata svoga i nalaznik dece izgubljene. Tako ću se strašno osvetiti kaznama jarosnim onima što braću moju otrovati i uništiti pokušaju. I kad im se osvetim, znat će da moje ime je Jahve!" Ezekiel 25,stih 17
I nedoticu me njihovi komentari,jer ja sam zadovoljan sa samim sobom,moze se reci da sam pronikao u smisao zivota.Nije poenta u pozesijama,vec o onim daleko vaznijm duhovnim.Necu pokleknuti mila,
Dokle god je On uz mene i moji prijatelji,moja vera je poput venca planina Anda,i snaga mi se vraca,sa svakim danom.Ti si smisao svega,ti si moja polovina i docekacu tvoj dolazak,poput Bozjeg gneva koji se strovalio nad gresnicima koji se podmevahu Noju i Davidu, smrvicemo bezboznike.Ali ne oruzjem smrtnika,vec oruzjem Nebeskim nasom ljubalju i nasim zajednistvom.Hvali ti ljubavi,na tvome postojanju,i ljubavi kojom zracis nadamnom,poput svetlosti hiljadu zvezda,i sto si unistila mrak koji je pokusao da me od tebe i tvoje ljubavi razdvoji.Na tome sam ti beskrajno zahvalan................

Pošalji "U potrazi za njom............." na Facebook Pošalji "U potrazi za njom............." na Google Pošalji "U potrazi za njom............." na My Yahoo! Pošalji "U potrazi za njom............." na Live Pošalji "U potrazi za njom............." na MySpace Pošalji "U potrazi za njom............." na Twitter Pošalji "U potrazi za njom............." na Digg Pošalji "U potrazi za njom............." na del.icio.us

Ažurirano 20.08.2008. u 20:53, autor: markonbgd '83

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari