Sram te bilo dusho moja - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Insolitus

Sram te bilo dusho moja

Oceni ovaj blog
Ja ti pevam veselo, dusho moja, a ti meni tako, pakosnice jedna!Ti si mi izgledala kao uzor i nada,a ti si djubre jedno nevaspitano!Tako sam ti tepao i dozivao te: draga dusho moja! Jedina moja, a ti gade jedan nemerljivi, gnjido!Ti si bila lazljiva i snishodljiva,i nedokazana, kao i uvek ,dusho moja.Sad se kikocesh sa nekim drugim,ko je isto pokvaren kao i ti, mozda?.A mozda i nije?-nego si mu nalagala,kao shto si i meni lagala za druge,dok te nisam upoznao bolje, iznutra!gaduro jedna i prevrtljivice nezasita.Pa zar se na lazima ljubav stichei neguje? - sram te bilo razvratnice.Ponashacu se kao da ne znam, a znam! isto kao shto i ti znash,k’o i svi ovde shto znaju i cute.tvoje sramote i bede se stide. I necu ni da te pogledam vishe, dok se ne pokajesh i ne odrekneshte zle i pokvarene misli u sebi i tog ludila, koje te chini takvom:nedokazanom i nedomishljenom,odbachenom i medju zenama i medju ljudima chestitim, svugde!Nego se ulizujesh i podmuklo lazeshi tako navodish ljude na greh,pa si i mene pokushala bestidnice,ali ne dam se ja, dusho moja.Niko ko te upozna, nece te vishe,pa evo ni ja necu i ne trebash mi!Nikada se necu dati besramljui tvojoj ludoj zelji, da ostanem ida robujem tvojoj sitnoj, bednoj prevari, nedokazana dusho moja.Pakost ti razara utrobu i srce kida,prokleta dusho moja, izgubljena.Zao mi je, iskreno mi te je zao.

Pošalji "Sram te bilo dusho moja" na Facebook Pošalji "Sram te bilo dusho moja" na Google Pošalji "Sram te bilo dusho moja" na My Yahoo! Pošalji "Sram te bilo dusho moja" na Live Pošalji "Sram te bilo dusho moja" na MySpace Pošalji "Sram te bilo dusho moja" na Twitter Pošalji "Sram te bilo dusho moja" na Digg Pošalji "Sram te bilo dusho moja" na del.icio.us

Ažurirano 19.08.2008. u 16:49, autor: Insolitus

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. lol-lola (avatar)
    komentar` nema primaoca`.. slucajno se nasao ovde kao `neko razmisljanje` o jednoj dushici koja ispaljuje otrovne reci `nakon kraha` ...
  2. Insolitus (avatar)
    wtf ?
  3. Yurnero (avatar)
    Mislim da je bolje reći FTW!